anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka do USA. Problem co z tym zrobić.


Wysłałem 7.06 .2015 paczkę z butami do USA. Paczka priorytet deklarowana wartość wpisana.
14.06.2014 paczka doszła do USA i od 17.06.2016 gdzieś utkneła w DIAMOND BAR, CA 91765

Kupujący 15.06.2015 założył spór, że nie otrzymał przesyłki. Nie odpowiada na maile, spór w toku. Oczywiście podałem wszystkie informacje sledzenie i numer przesyłki linki to co potrzeba.

Nie wiem teraz czy oderano paczkę czy nie. Może odebrał dawno nie odzywa się a śledzenie utkneło. Nie wiem nie mam pojęcia.

Mam obawy, że minie jakiś czas ebay.com skonfiskuje mi pieniądze za buty i za wysyłkę. Stracę buty i i pieniądze czyli srata podwójna.

Mało tego zaraz dowalą mi, że to moja wina i jakieś ograniczenia w sprzedaży.

Podam linki zerknijcie na tą sytuację i napiszcie proszę jak to rozwiązać. Dziękuję.

 

USPS

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction.action?tRef=fullpage&tLc=1&text28777=&tLabels=CP1875739...

 

 

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Przesyłka do USA. Problem co z tym zrobić.

Możesz spróbować skontaktować się z Usps by odświeżyli status przesyłki lub udzielili Ci informacji gdzie aktualnie się znajduje. Jeśli to nie pomoże to pozostaje reklamacja na poczcie w PL i oczekiwanie do 3 miesięcy na odpowiedz bo tyle mają na rozpatrzenie reklamacji przesyłki międzynarodowej. Ja właśnie czekam ponad 2 miesiące na jakieś wieści odnośnie reklamacji bo kupujący też twierdzi że przesyłka nie dotarła, mam otwarty spór i ujemne saldo na paypal bo ebay zabrał kasę i kisi u siebie do momentu rozstrzygnięcia sprawy
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Przesyłka do USA. Problem co z tym zrobić.

Czasami jest tak, że paczka na trackingu jest zaklinowana w jakimś urzędzie, a klient ją odebrał. I w tym przypadku możesz liczyć tylko na uczciwość. 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź