anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

Poczta Polska od 3 lat nie realizuje listów i paczek drogą lądową,wszystko jest posyłane samolotem.Niezależnie czy zapłaciłeś za priorytet czy ekonomiczny.Ten kto dopłacał do priorytetu tracił,klient tracił wszyscy tracili,nic nie zyskiwali.


Insza inszość to wysyłki zza ocean,tam jest droga morska (przesyłka ekonomiczna)

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

craftex-eu
Użytkownik

Razor,


To potwierdzona przez Pocztę informacja?


Czyli teroetycznie i praktycznie ekonomiczna przesylka równała się z = priorytet?


Pozdr.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

nie możliwe, ale nie zaprzeczam, że tak nie jest


 


aż ciekawości zadzwonię w wolnym czasie do wer w wawie


 


tak czy siak dalej będę wysyłał wszystko priorytetem różnica jak dla mnie żadna

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

informację mam od pracownika który zajmuje się przesyłkami zagranicznymi (reklamacje)


Priorytet nie przyśpiesza dotarcie listu w Europie,nie ma na to żadnych dowodów.

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

Moje zdanie jest takie że priorytet jednak przyśpiesza, wysyłam np. do Francji listy polecone ekonomiczne to idą około miesiąca. A jak wysyłam listem poleconym priorytetm do tak do 16 dni dochodzą.

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

Moje zdanie jest takie że priorytet jednak przyśpiesza, wysyłam np. do Francji listy polecone ekonomiczne to idą około miesiąca. A jak wysyłam listem poleconym priorytetm do tak do 16 dni dochodzą.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

Francja jest specyficzna,też mam ten problem.Bez śledzenia nie wiesz dokładnie ile idą priorytety.U mnie ostatnio ekonomiczny do Włoch to 3 dni robocze.

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

skoro do Włoch ekonomiczny to 3 dni robocze i priorytet tyle samo to chyba na próbę wyślę ekonomicznym, jak się sprawdzi to co piszesz to będę tak wysyłał, bo Włochy to u mnie około 50% wszystkich przesyłek wysyłanych w miesiącu

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź