anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt wysyłki krajowej stał się kosztem wysyłki w USA a koszt wysyłki w Polsce kosztem międzynarodow

          Witam, pojawił się taki problem że na Ebay.com przy wystawianiu aukcji ustawiłem koszta wysyłki krajowej 2,4 $ czyli w Polsce a koszta wysyłki między narodowej(cały świat) 5$.

Musiałem gdzieś coś zanaczyć (odznaczyć), że wysyłka krajowa jest USA 2,4$ a jak chce wysłać do Polski (czyli z Polski do Polski) 5$

I właśnie sprzedałem do USA za 2,4$ koszta wysyłki.

Pomóżcie rozwiązać problem. W tej chwili ustawiłem kosz krajowy 5$ i jest ok nie wpadam w długi, ale co ja przełączyłem.

Musiałem gdzieś odznaczyć kraj wysyłki, że to wychodzi  z USA.

Może ktoś sie spotkał z takim podobnym problemem.(

Piotr.

 

 

 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Koszt wysyłki krajowej stał się kosztem wysyłki w USA a koszt wysyłki w Polsce kosztem międzynarodow

Wystawiajac na .com w sekcji Shipping masz w zaawansowanym formularzu / shipping policy do wypelnienia:

 

- U.S shipping czyli wysylke do USA (wysylka krajowa dla sprzedawcow z USA i wysylka do US dla sprzedawcow spoza USA) i jesli wysylasz z PL, tu mozesz wybrac opcje Economy shipping from outside US 

 

- International shipping = wysylka miedzynarodowa z USA czy z PL do innych krajow w tym takze do EU czy Polski

 

czyli wydaje mi sie ze to zwykla pomylka przy wystawianiu

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Koszt wysyłki krajowej stał się kosztem wysyłki w USA a koszt wysyłki w Polsce kosztem międzynarodow

Dzięki ze sie odezwałeś, podpowiedz mi bo nie mogę znaleźć tego formularza / shipping policy do wypelnienia
Gdzie on jest, gdzie go szukać?
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Koszt wysyłki krajowej stał się kosztem wysyłki w USA a koszt wysyłki w Polsce kosztem międzynarodow

Economy shipping from outside US - nie mogę tego znaleźć.
Edytowałem aukcje i nie ma takiej opcji.
Gdzie jest zawansowany formularz?
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Koszt wysyłki krajowej stał się kosztem wysyłki w USA a koszt wysyłki w Polsce kosztem międzynarodow

Koszt wysyłki krajowej stał się kosztem wysyłki w USA a koszt wysyłki w Polsce kosztem międzynarodow

Ja mam ustawione przy Domestic i International shopping -Economy shopping 1-10 business days
I nic więcej z tym nie mogę zrobić.
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź