anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

Czy mogę zrobić cokolwiek w takiej sytuacji?

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

mam screeny rozmowy jak mu wszystko wysylam a on potwierdza ze dziala

Wiadomość 2 z 12
ostatnia odpowiedź

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

Powód założenia sporu ? 

 

Wiadomość 3 z 12
ostatnia odpowiedź

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

Powód? EBay zabrało mi kasę i jemu oddało. Chce sie dorobić za darmo. Już miałem raz taki przypadek natomiast bylo to okolo 50zł więc zostawiłem. Teraz trochę większa sumka

Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

Założenie sporu z jakiego powodu ? ebay nie zabiera kasy bez powodu a dokładnie paypal .

jak kasa już została zwrócona to po ptakach.

 

Możesz próbować się odwołać , od decyzji .

Wiadomość 5 z 12
ostatnia odpowiedź

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

Ponieważ przesłałem mu tę rzecz online, a on napisał, że nic nie otrzymał. I z automatu oddali mu kase. Jak się odwołać?

Wiadomość 6 z 12
ostatnia odpowiedź

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

EDIT: mam zablokowane pieniądze dopóki sprawa się nie wyjaśni. Zgłosiłem tego użytkownika poprzez e-mail podając szczegółowe dane co się stało.

Wiadomość 7 z 12
ostatnia odpowiedź

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

wyślij screen rozmowy że kupujący potwierdza otrzymanie przedmiotu , opisz wszystko krótko i konkretnie podpierająć się screenami,  próbuj , moze odzyskasz kase .

 

 

Wiadomość 8 z 12
ostatnia odpowiedź

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

W historii masz informacje że możesz się odwołać od decyzji w ciągu 7 dni 

 

klikasz w szczegóły sprawy i poszukaj odnośnika jak nie ma to przez 'kontakt z nami' wybierasz odpowiedni temat i opisujesz co i jak 

 

Wiadomość 9 z 12
ostatnia odpowiedź

Koleś oszukał mnie na 200zł.. Wysłałem mu przedmiot on-line, a on po ponad tygodniu złożył spór

Wlasnie skontaktowałem się z nimi mailowo i opisałem sprawę tak, jak powiedziałeś. Dziękuję za cenne wskazówki. Teraz pozostało tylko czekać...

Wiadomość 10 z 12
ostatnia odpowiedź