Gdzie widać moją aukcję?

xxmaximxx
Użytkownik
Witam, zauważyłem że wyszukując przedmioty na ebay.pl znajduje mi również przedmioty na ebay-u niemieckim, austryjackim itp. Czy jak ja wystawię przedmiot, to będzie widoczny w innym kraju? (Cena przeliczona na Euro itp.) Zamieszczę opis po niemiecku i angielsku i będzie ok?
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Gdzie widać moją aukcję?

Umieszczenie kilkujezycznego opisu pomoze znalezc kupca.

Aukcje sa widoczne na innym ebay niz ten na ktorym ja wystawiles jesli kupujacy zaznaczy opcje “szukaj na calym ebay” w wyszukiwaniu zaawansowanym (niestety, niewielu kupujacych korzysta z tego dodatkowego klikniecia, moze czesciej uzywaja tej opcji kolekcjonerzy lub poszukujacy artykulow trudnych do zdobycia lub typowo regionalnych).

Wyszukiwarka umieszcza w indeksie twoja aukcje ale, w pierwszym rzedzie, zindeksuje aukcje wg. narzuconego schematu np. wpierw zindeksuje ze swojego rodzimego ebay, nastepnie z platnych glownych ebay, a na koncu z mniejszych i darmowych.
Pamietac nalezy ze umieszcza ona nastepnie w wynikach wyszukiwania tylko tyle aukcji ile zmiesci sie w ustalonej ramie czasowej wiec nie zawsze starczy czasu aby twoja aukcja zostala tam umieszczona jesli znajduje sie na innym Ebay niz rodzimy ebay wyszukiwarki.

Najkorzystniejszym jest wystawianie swojego towaru na tym ebay na ktorym jest na niego popyt.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Gdzie widać moją aukcję?

Na eBay.pl jest masa podlinkowanych aukcji z Europy dlatego że nic sie tu nie dzieje.Takie chwyty eBay stosuje tam gdzie jest ciemno i głucho.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź