anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Eksport aukcji ze sklepu internetowego do Ebay.de

Witam,

 

Sprzedaję na Ebay.de od kilku lat. Czytałem Wasze wątki odnośnie spadku sprzedaży na rynku niemieckim i podzielam zdanie większości. Niestety im człowiek bardziej się stara tym jest trudniej. Ale nie ma się co użalać trzeba się rozwijać i wziąć do ciężkiej pracy. Postanowiłem więc zbudować sklep internetowy na platformie Prestashop i zainstalować mu dedykowany moduł Ebay, z myślą o eksporcie aukcji na Ebay.de. Wszystko byłoby zapewne pięknie, ale mam chyba poważne problemy:

1. Po eksporcie ponad 2000 produktów nie widzę swoich aukcji w "pokaż przedmioty użytkownika". Są one dostepne tylko jak wejdę w Shop. Jest to osłabienie mojej wiarygodności wśród klientów, ponieważ nie mogą zidentyfikować tego jakim asortymentem dysponuje.

2. Kolejny problem jest taki, że mam 22 komentarze pozytywne (nowe konto specjalnie pod sklep) zaś... nie ma w ogóle ocen lub nie są one widoczne. To jest trochę dziwne, bo statystycznie w co 2-3 komentarzu powinny być wystawione oceny za obsługę.  Reasumując nie jest naliczana średnia ocen za obsługę, co sprawia, że mam cały czas 0,00. Ebay oczywiście po krótkim okresie aklimatyzacj (promocja duży sklep na 3 miesiące za free) ze względu na brak tych ocen obniżył mi status i "opodatkował" znacznie wyżej sprzedaż.

Oczywiście pisałem do Ebay, ale polski support niewiele może w tej chwili, choć i tak zrobili postępy, bo już nie odpisują przez google translator. Czy macie jakieś pomysły?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Eksport aukcji ze sklepu internetowego do Ebay.de

Ad.1 Możliwe, że błąd przy eksporcie, lub samych ustawieniach pluginu -np. są opcje wystawiaj prze ebay.de cyz ebay.com, są opcje wystawiaj o okreslonej godz, wystawiaj tylko aukcje z < 5 sztukami - to zależy co tam masz zainstalowane. Sprawdź jak działa widget/moduł/plugin (w zal. na czym masz postawiony sklep)

 

Ad.2 Gwiazdki są dobrowolne i najczęściej Klientom nie chce się ich wystawiać. To nie tylko twój problem.

 

 

 

/*****************pomogłem? zaznacz odpowiedź jako zaakceptowaną------------------*/

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź