anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ani znaleźć, ani sprzedać, ani wystawić

Cześć. Ten temat był już wałkowany ale muszę go poruszyć po swojemu. Jak to jest, ze moje przedmioty wystawione na ebay.pl ponad dobę temu są niewidoczne? Pół biedy że z zagranicznych ale nawet z… polskiego ebaya. To są przedmioty kolekcjonerskie, kilka sztuk takich samych na świecie i powinno być łatwo je wyszukać według kluczowych słów i kodów. Dlatego tez pozycjonowanie według czegokolwiek nie może być na to odpowiedzią bo to jest raczej… celowe ukrywanie tego czego pozycjonować nie trzeba. Do tego limit początkowy na 250 zł - zmieściłem w nim 2 przedmioty których i tak nigdzie nie widać - a tyle drogich, jedynych na świecie rzeczy mam jeszcze do wystawienia. Jak żyć? Nie ma nawet jak zacząć budować podstawy do możliwości wystawienia wielu rzeczy skoro wszystko na wejściu jest chowane przed światem a nawet użytkownikiem ebay.pl. Jak używałem 5 lat temu serwisu to było widać przedmioty, kupowali je ludzie z innych kontynentów i wystawiałem ile chciałem za ile chciałem od początku. To co teraz to jest nonsens. Brak poszanowania uczciwej konkurencji i prawa kupujacego do pełnego wyboru jaki faktycznie jest. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Ani znaleźć, ani sprzedać, ani wystawić

Wyszukując z eBay com otrzymuje setki wyników autoart subaru legacy. Z całego świata. Różnica taka że oni wystawiają na eBay.com a poza tym wielu posiada wysoki ranking co ma wpływ na pozycjonowanie (wprowadzone od kilku lat). 

Drugim aspektem dającym im przewagę na twoimi jest to że wystawiają na ebay.com.  Wyszukiwarka wpierw wyświetla aukcje z rodzimego ebay. Na eBay.com możesz wystawić za drobną opłatą z widocznością w UK i vice verse.

Rynek ogromny plus większość kolekcjonerów przeszukuje główne ebaye raczej niż zagląda na te o małym ruchu jak np. Ebay.pl

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź