Zmiana danych do wypłay

Kolejny problem po reformacji ebay ;-(

Chcę zmienić numer konta do wypłat!
a więc wchodzę w:
Ustawienia Wypłat -> Edytuj dane do wypłat.
Podaczas zmiany nr IBAN zostaje poproszony o potwierdzenie poprzedniego numeru konta. wszystko wprowadzam prawidłowo. następnie przechodzę weryfikacje SMS i nie OTRZYMUJE POTWIERDZENIA CZY WSZYSTKO JEST OK czy nieeee!..tylko wracam spowrotem do wprowadzenia numeru konta POPRZEDNIEGO... i tak w kolo!

 

pytanie 2.

Dlaczego nie moge zmienić waluty rozliczeniowej? przeciez raz w roku mozna a jeszcze nie dokonywałem zmian.. i dlaczego z automatu wszystko jest w EUR..???

Więć teraz jak nie mam walutowego konta..to będą przewalutowania z eur na pln..?

Tak wiec dziś na szybko założyłem konto walutowe..ale... nie mogeę go ani dodac ani zmienić jako "do wypłat"

Moze cos robie nie tak..???

DRAMAT z tym wszystkim!

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Zmiana danych do wypłay

Usuń poprzednie konto. Zanim pozwoli ci tego dokonać zażąda podania nowego

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 12
ostatnia odpowiedź

Zmiana danych do wypłay

Tak po próbie dodania nowego konta na koniec taki komunikat -

Zadzwoń do nas pod numer 00800 200 90 200 i podaj kod 27273899200. Kod ten jest inny od kodu bezpieczeństwa służącego do potwierdzenia Twojego konta.

Zapomnieli tylko pacany że ten numer telefonu od dawna nie jest aktywny. I co dalej? Te głąby nawet nie wiedzą że w Polsce mamy swoja walutę a nie euro.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Zmiana danych do wypłay

Usuń poprzednie konto. Zanim pozwoli ci tego dokonać zażąda podania nowego

 

Wiadomość 2 z 12
ostatnia odpowiedź

Zmiana danych do wypłay

Usuń poprzednie konto. Zanim pozwoli ci tego dokonać zażąda podania nowego

Wiadomość 3 z 12
ostatnia odpowiedź

Zmiana danych do wypłay

Tak po próbie dodania nowego konta na koniec taki komunikat -

Zadzwoń do nas pod numer 00800 200 90 200 i podaj kod 27273899200. Kod ten jest inny od kodu bezpieczeństwa służącego do potwierdzenia Twojego konta.

Zapomnieli tylko pacany że ten numer telefonu od dawna nie jest aktywny. I co dalej? Te głąby nawet nie wiedzą że w Polsce mamy swoja walutę a nie euro.

Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź

Zmiana danych do wypłay

niestety nic to nie daje.

okienko z wpisanym kodem sie zamyka i powracam do poprzedniego okienka i przycisk sie 'kołuje' i 'kołuje' i tak czekam juz 2 godzininy i  nic. Powtarzam czynnośc kilka razy aż do momentu jak mi wywala komunikat ze błędnie (NIBY) wprowadziłem zły kod z sms ;-/ żałosne

 

Bez_tytułu_2.jpg

 

 

 

Wiadomość 5 z 12
ostatnia odpowiedź

Zmiana danych do wypłay

ręce opadają !!!1

po pontakcie z obsługą klienta podali drugi sposób zmiany nr konta...

kazali wejśc w PŁATNOSCI od kupujacych i edytować...

i prosze..... wyrzuca mnie do strony po NIEMIECKU!

Bez_tytułu_2.jpg

 

Bez_tytułu_4.jpg

 nie mam juz siły ;-(

Wiadomość 6 z 12
ostatnia odpowiedź

Zmiana danych do wypłay

skontaktuj się z obsługą klienta . Jak dobrze pójdzie , to zmiana konta jest możliwa . Rachunek bankowy zostanie zweryfikowany w ciągu 2-3 dni robocze . 

 

Wiadomość 7 z 12
ostatnia odpowiedź

Zmiana danych do wypłay

Musisz aktywować swo j numer telefonu . Zaznaczasz ze chcesz otrzymać kod bepieczenstwa na SMS .

Wiadomość 8 z 12
ostatnia odpowiedź

Zmiana danych do wypłay

Mam to samo.

Cały czas błąd wyskakuje.

Tylko mi do tego zablokowali wypłaty od ponad dwóch tygodni a wszystkie dane poprawne.

Komuś też zablokowali?

Wiadomość 9 z 12
ostatnia odpowiedź

Zmiana danych do wypłay

ten system nie dziala prawidlowo, jeszcze. Ktos tu pisal na forum ze najlepsze efekty mozna osiagnac na czacie.

Mozna tez na Ebay. Najlepiej poczekac az dopracuja szczegoly

 

 

Wiadomość 10 z 12
ostatnia odpowiedź