Token PayPal. Kiedy dla polaków?

nyczaj100
Użytkownik
Mam specjalne konto PayPal założone w Polsce. Było raz użyte, na stałe jest na nim saldo 0 PLN. Zastanawia mnie jednak dlaczego token PayPal i eBay https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=xpt/Marketing_CommandDriven/securitycenter/PayPalSecurityKey-outside (jak widać jest już nowy model w kształcie karty kredytowej) nadal nie jest dostepny dla polaków. Uważam, że powinien być, zwłaszcza, że zabezpiecza też konto eBay. Token kosztuje tylko 5$ i uważam, że powinien być dostepny dla wszystkich bo daje on zabezpieczenie dla PayPal i eBay. Pozdrawiam
Paweł Nyczaj
Pozdrawiam
Paweł Nyczaj
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Token PayPal. Kiedy dla polaków?

Cześć nyczaj100!

Mogę potwierdzić, że w przyszłości ten typ dodatkowego zabezpieczenia będzie wprowadzony również w Polsce, ale niestety data nie jest jeszcze ustalona. Prawdopodobnie będzie to możliwe dopiero w przyszłym roku albo w jeszcze odleglejszej przyszłości.

Pozdrawiam,
Emilia
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Token PayPal. Kiedy dla polaków?

nyczaj100
Użytkownik
Nie wiem jak wy, ale mam wrażenie, że reszta świata poza kilkoma krajami z USA na czele jest traktowana przez PayPal i eBay po macoszemu. Specjalnie dodałem eBay bo dowiedziałem się, że ten token sprzętowy może słuzyć równiez do zabezpieczenia logowania na eBay. Czy przynajmniej jest mozliwośc zgłoszenia się do testów tego tokena jak juz skonkretyzują się plany jego wprowadzenia na nasz rynek (mam na mysli nowy model w formacie karty kredytowej, prawdopodobnie z wyświetlaczem e technologii e-ink)? Pozdrawiam
Paweł Nyczaj
Pozdrawiam
Paweł Nyczaj
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Token PayPal. Kiedy dla polaków?

Cześć Paweł!

Jak pisałam wcześniej, nie znamy jeszcze żadnej konkretnej daty wprowadzenia tokena na naszym rynku, no i niestety, temat wydaje się dosyć odległy. Z tego względu, nie wiadomo, jak będzie wyglądała kwestia testowania tego systemu zabezbieczającego.

Pozdrawiam,
Emilia
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź