anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przesyłka z usa First Class International (R)

z tego co wiem jest to przesyłka ekonomiczna ale czy jest rejestrowana/ nierejestrowana czy tak jak wyczytałem w internecie jest rejestrowana, ale tylko w granicach usa, a jak dojdzie do pl jest to zwykla przesyłka, Na stronie usps są 4 wpisy, a jak śledze ta przesylke przez poczte polska to pisze ze jest to list polecony ekonomiczny, wiec wyglada na to, ze jest rejestrowana; ciekawe czy to (R) to nie znaczy wlasnie, ze moze byc rejestrowana??

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

przesyłka z usa First Class International (R)

Jest sledzona tu i tam ale nie jest ubezpieczona i nie przyjmuja na nia reklamacji.

 

Co znaczy R to trudno powiedziec - czy mozesz podac caly numer?

**************************************
Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

przesyłka z usa First Class International (R)

LJ928464167US

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

przesyłka z usa First Class International (R)

Nie widze tu R

 

R byloby z przodu dla poleconego

 

To zwykla przesylka 

**************************************
Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

przesyłka z usa First Class International (R)

jak sledze na poczta polska.pl to pisze ze jest to list polecony ekonomiczny, wiec wyglada na to ze jest rejestrowana,w koncu przesylka kosztowala 15$

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

przesyłka z usa First Class International (R)

o nie jest polecony. Poczta polska tak nazywa przesylki first class z jakiegos powodu. Mylace bo nie jest wymagany podpis przy dbiorze

jak to jet w przypadku "normalnego" poleconego.

 

Przesylke taka zostawia w skrzynce , po prostu

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

przesyłka z usa First Class International (R)

żebym wiedział to bym wziął droższą rejestrowaną, a tak nie ma co liczyć, że dojdzie

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

przesyłka z usa First Class International (R)

Najlatwiej zapamietac: wszystkie tylko nie first class oraz priority small box oraz priority envelope. Te 3 rodzaje traktuja jak zwykle przesylki i nie przyjmuja na nie nawet reklamacji - cos jak list wrzucony do skrzynki. To ze jest sledzona tu i tam czy tam i tu nie ma znaczenia. Nie ma reklamacji. Kropka. tak mi powiedziano na poczcie w USA.

 

Cos sie stalo w ub.r. i poczty sie na siebie poobrazaly. Cierpi oczywiscie klient ale nie klient tu widac najwazniejszy.

 

Poczta amerykanska nie sledzi polskich listow poleconych a poczta polska ignoruje zapytania poczty amerykanskiej o zaginione polecone listy z USA do Polski (zlodzieje o tym dobrze wiedza i... kradna na potege).

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

przesyłka z usa First Class International (R)

marek jaja jak berety, gdy przesyłka była w usa miała status list polecony ekonomiczny, patrze dziś w śledzeniu na usps pisze, że jest już w polsce, śledze ja więc na poczta polska, list polecony ekonomiczny zmienił sie w list polecony priorytetowy z usługą dodatkową express i śledzenie dziala przesyłka opuściła wer i jest w transporcie potrafisz to wytłumaczyć bo ja nie, dodam , że przesyłka kosztowała mnie 15 $, czyżby błąd jakiś

 

a propo standard international mail to jaka jest przesyłka, bo też z czymś takim można się spotkać??

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

przesyłka z usa First Class International (R)

Mam pytanie. Ja czekam również na inna wysyłka, która została przekazana z Asendia USA do USPS do wysyłki i taki jest jej numer. UM444259850US. Czy to przesyłka polecona, sadzac po dwoch pierwszych literach ? Przesyłka lub paczka wazy 750 g. Niby mam do tej przesyłki możliwosc sledzenia, ale wchodze na nr przesyłki z Asendii napisane jest drukowanymi , ze koniec elektronicznego sledzenia i data mozliwej wysyłki i wsio to było jakies 2 dni temu uaktualnione, a USPS tylko dwie pozycje. Od kilku dni nic nie pisze.

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź