Przesyłki DHL Global Mail z USA

anngralczu-0
Użytkownik

Chciałabym się spytać kto u nas w Polsce dostarcza takie typu przesyłki Poczta Polska czy DHL i ile taka przesyłka idzie do naszego kraju? Sprzedawca z USA wysłał taka przesyłke 4 stycznia, a 9 stycznia napisał mi, że 1/4 jest już do mnie w drodze. Niestety nie mam możliwości śledzenia tej przesyłki. Szacowany czas dostawy przesyłki jest od 18 stycznia do 1 lutego. Narazie póki co nie dostałam żadnego listu z Urzędu celnego, ale boję się trochę. W przesyłce jest zestaw dvd blu ray za 61 dolary plus do tego za wysyłke ok 5 dolarów. Prosze o poradę dziękuje 🙂

Wiadomość 1 z 16
ostatnia odpowiedź
15 ODPOW. 15

Przesyłki DHL Global Mail z USA

Nie jest aktywny w moj ebay, sprzedawca pisał mi przed zakupem, że tylko w USA można śledzic przesyłke, a po za granicami USA już nie. Sprzedawca pisał mi 9 stycznia czyli 5 dni po wysłaniu przesyłki, że w 1/4 jest już w drodze do mnie, więc może wyszla po za USA. Moj nr przesyłki A32446277Y . Jak na infolinie PP dzwoniłam to powiedzieli mi, że takiej przesyłki nie widza w żadnym trackingu....

Wiadomość 11 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

Jak dzwoniłam w piątek na infolinie PP to powiedziano mi, że takie przesyłki o takich numerach nie widac w zadnym trackingu i pytano sie czy numer jest prawidlowy. Do sprzedawcy również pisałam w piątek by udzielil mi informacji na ten temat i czy numer jest prawidlowy. Do DHL dzwoniłam wczoraj do biura obslugi i Pan powiedziala mi, że przesyłki zagraniczne i 10-cio numerowe trzeba dowiadywac sie w biurze obslugi DHL Express, jutro tam z rana zazdzwonie i mam nadzieje, ze czegos sie dowiem. Jak pisałam wczesniej ze dostawa przesyłki jest do 1 lutego to jeszcze poczekam.

Wiadomość 12 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

Poczta polska rozwozi takie typu tylko zastanawiam czy przesyłki do 0,5 kg bo moja tyle bedzie wazyc to przyniesie listonosz czy ci , którzy rozwożą paczki ? Mam pytanie jeśli to druga opcja bedzie to tez awizo zostawia mi w skrzynce jesli mnie nie ma w domu, bo slyszalam, że popoludniami oni jezdza.
Wiadomość 13 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

Mam pytanie. Ile mniej wiecej czasu idą takie zwykle przesyłki czy paczki z USA ? Jakie są wasze doświadczenia. U mnie już trzeci tydzien i dalej nie ma.

Wiadomość 14 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

Niestety dalej nie mam tej przesyłki. Do sprzedawcy napisałam, że poczekam do 13 lutego, a jak nie będzie przesyłki chcę zwrot pieniedzy a jak mi nic nie odpowie to będzie spór z mojej strony. Tylko mam pytanie do kiedy mogę go otworzyć, jeśli zamówiłam 2 stycznia i płaciłam karta kredytową za pomocą paypala. Jak to jest proszę mi napisać ? Dziękuje

Wiadomość 15 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

Niestety mija już 5 tydzien jak nie mam tej jeszcze przesyłki. Napisałam do sprzedawcy, że poczekam jeszcze do 13-14 lutego. Dodam, że sprzedawca mi napisał gdy kończył się czas szacowanej dostawy, że jeśli paczka nie przyjdzie to zwróci mi płatność za zamówienie. Zastanawiam się nad ewentualnym otwarciu sporu, który mogę otworzyć do 15 lutego, tak wyliczyłam. Dodam, że również czekam z wystawieniem opinii dla sprzedawcy za te zamówienie do ewentualnego przyjscia przesyłki. Co mam robić poradźcie mi ? Dziękuje za poradę.

Wiadomość 16 z 16
ostatnia odpowiedź