Problem przy licytowaniu

Witam, staram się wbić w pewną aukcję (multitool leATHERMAN) na ebay, aktualnie nie ma tam żadnego licytującego. Przedmiot zlokalizowany jest w USA, podczas składania oferty dostaję monit: "We are sorry but the item you selected may not be purchased due to Seller shipping restrictions, country specific import/export or other relevant restrictions." W grudniu ubiegłego roku kupiłem bez problemu podobny multitool tylko że z Kanady. Napisałem do sprzedającego i on również nie wie o co chodzi. Może ktoś z was miał podobny problem? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Problem przy licytowaniu

Sprzedawca nie zaznaczyl wysylki do Polski. Zaznaczenie wysylki na caly swiat (worldwide) powinno wystarczyc pod warunkiem ze nia ma zaznaczonych pojedynczych krajow do ktorych nie wysyla (exclusions).

 

Dzieje sie tak czasami gdy sprzedawcy kreuja nowa aukcje uzywajac starej aukcji nawet nie wiedzac ze przenosza restrykcje.

 

Kliknij na dzial wysylki na jego aukcji i postudiuj co tam napisal czy wybral. Zamiesc tu link to popatrze.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem przy licytowaniu

Dzięki za odzew.

Z tego co wyczytałem wszystko sie niby zgadza. Wysyła do PL żadnych wykluczen nie ma. Na stronie o mnie ma niby napisane (marzec 2013) ze kończy z wysyłka międzynarodowa, ale w PW odpisal ze wyśle do Polski. Może nie chce mi zaufać z racji tego ze jestem początkujący na ebay?

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem przy licytowaniu

moze miec zablokowanych uzytkownikow ponizej pewnej ilosci pozytywow. Powinien o tym wiedziec.

 

Popros , ze strony aukcji, o wyslanie kosztow calkowitych, invoice to nie powinno byc problemow.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem przy licytowaniu

Witam. Mam ten sam problem, nie mogę kupić nic z żadnej aukcji na której są podane koszty "opłaty importowej", próbowałem na około 30 aukcjach u różnych sprzedawców. Tam gdzie nie ma kosztów opłaty importowej kupuję normalnie i paczki docierają.

Czy ktoś wie o co chodzi?

 

Ten sam komunikat:

 

"We are sorry but the item you selected may not be purchased due to Seller shipping restrictions, country specific import/export or other relevant restrictions."

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź