anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się skontaktować ze służbą celną?

zolw89
Użytkownik
Witam, nieco ponad dwa tygodnie temu wysłano do mnie paczkę z USA, laptopa za pośrednictwem usps. W śledzeniu paczki jest napisane że dotarła ona 22 maja do Polski, i żadnych nowych informacji nie ma.
Dzwoniłem na pocztę ale tam nie ma jeszcze żadnej przesyłki dla mnie, dlatego najprawdopodobniej znajduje się ona jeszcze w urzędzie celnym.
Nie posiada ktoś z Was może numeru do urzędu celnego, który zajmuje się przyjmowaniem paczek z usa?
pozdrawiam
Wiadomość 1 z 25
ostatnia odpowiedź
24 ODPOW. 24

Jak się skontaktować ze służbą celną?

kaukaza
Użytkownik
Gdzie moge znalezc adres twojego bloga? 🙂
czyli moja paczka napewno nie bedzie szła przez Bytom bo paczki z lubelskiego idą przez Warszawę, tak?
Dzieki i pozdrawiam.
Wiadomość 21 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

http://blogs.ebay.pl/pierr77o_cool_skin/entry/Wa-ne-telefony/_W0QQidZ590014019

tak mi się wydaje
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 22 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

10*monika10
Użytkownik
To jest nr do Magazynu pocztowo-celnego: (022)548-14-42, 548-14-44 Tu się wszystkiego dowiecie, przede wszystkim w którym urzędzie celnym się znajduje. Ja też czekam na paczkę ze Stanów,która jest teraz na kontroli celnej. Boje się tylko że naliczą mi niewiadomo jakie cło i że paczka nie wiadomo kiedy dojdzie o ile wogóle ;/
Wiadomość 23 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

Shaver, a możesz łaskawie podać adres Twojego bloga?
Wiadomość 24 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

moja przesyłka jest nierejestrowana um..us, zakładam, że dopadł mnie ten zaszczyt i będą ją clić, czy jest sens tam dzwonić i pytać o przesyłke po numerze um czy nazwisku, będą oni coś wiedzieć czy mają coś takiego czy w gre wchodzą tylko rejestrowane?

Wiadomość 25 z 25
ostatnia odpowiedź