anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co oznacza status opening w China Post air mail

grzegorz_sq3ntx
Użytkownik

Kupiłem jakiś miesiac temu towar na Ebay z Chin. I zaczyna się mój problem. Po otworzeniu roszczenia na PayPal sprzedawca podał nr wysyłki. Po sprawdzeniu w trackingu raz pokazuje wysyłkę w statusie opening za jakiś czas że nic takiego nie ma później znowu opening ale z inna późniejsza data. teraz otrzymuję taki status


 


 No.                   Year   Status     Location    Destination Country    Date 


 


RB261928338CN 2013 Opening 10010200          PL                      20130209 1631


 


wcześniej była data z połowy stycznia. Czy ktoś może mi wyjaśnić co oznacza ten status. Przesyłkę sprawdzałem na stronie: http://intmail.183.com.cn

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Co oznacza status opening w China Post air mail

centus56
Użytkownik

Nie wiem czy masz już odpowiedź na pytanie. Kod 10010200 oznacza urząd celny w Chinach.


Opening tzn. że została otwarta do kontroli celnej. Po sprawdzeniu zostanie wysłana do adresata. Jeszcze 'tylko" przeprawa z polskim pocztowym urzędem celnym i .............już będzie u Ciebie albo paczka albo wezwanie do zapłaty cła albo nakaz dostarczenia faktury 🙂

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Co oznacza status opening w China Post air mail

Witajcie. A jeśli status "opening" trwa już praktycznie miesiąc, to czy jest szansa, że przesyłka dojdzie?.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Co oznacza status opening w China Post air mail


lukaszwojnicki napisali:

Witajcie. A jeśli status "opening" trwa już praktycznie miesiąc, to czy jest szansa, że przesyłka dojdzie?.


U mnie to wyglada tak :

 

 RB763xxxxxxCN 2013 Opening 10010200 PL

 20130915 1735

 RB763xxxxxxCN 2013 NULL PEK PL 20130919 0239

 

Od 19 wrzesnia nic sie nie ruszylo ale sprzedawca twierdzi, ze wszystko jest w porzadku... 7 listopada skladam wniosek o zwrot kasy bo moje nadzieje na to, ze telefon do mnie przyjdzie z dnia na dzien maleją

 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Co oznacza status opening w China Post air mail

I jak tam ,przesylka doszla ?

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź