anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot za wadliwy przedmiot od sprzedawcy

Kupiłam kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy, jeden z nich był wadliwy.

Po kontakcie ze sprzedawcą, napisał aby podać mu adres mailowy, wówczas zwróci za ten przedmiot na paypal. Problem taki, że paypal próbuje wyłudzić moje dane i nałożył mi ograniczenie na konto. Obawiam się więc, że paypal skonfiskuje pieniądze, dodatkowo wpłata na paypal nie jest dla mnie korzystna, bo raczej pieniądze nie trafia na kartę, tylko na saldo konta. Płaciłam z konta EUR przez ebay i chciałabym dostać oryginalna kwotę a nie przewalutowaną przez paypal.

Czy sprzedawca nie ma możliwości zwrócić mi tej kwoty przez ebay, na pierwotną formę płatności?

Pomijam już to, że ebay blokuje podawanie maili w wiadomościach.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

zwrot za wadliwy przedmiot od sprzedawcy

Sprzedawca ma możliwość zwrotu całości lub częściowego przez eBay.

Wymiana kontaktów poza systemem eBay jest wbrew ich regułom i blokują.

Jest opcja przy tej transakcji w mój eBay trzeba tylko rozwinąć menu, jest łatwo dostępna i łatwo ją znaleźć.

Jeśli ma kłopoty to otwórz spór o otrzymanie niezgodne z opisem i wyjaśnij w czym rzecz. Tą droga sprzedawca będzie miał ułatwione dokonanie zwrotu ale przy udziale eBay. 

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

zwrot za wadliwy przedmiot od sprzedawcy

Sprzedawca ma możliwość zwrotu całości lub częściowego przez eBay.

Wymiana kontaktów poza systemem eBay jest wbrew ich regułom i blokują.

Jest opcja przy tej transakcji w mój eBay trzeba tylko rozwinąć menu, jest łatwo dostępna i łatwo ją znaleźć.

Jeśli ma kłopoty to otwórz spór o otrzymanie niezgodne z opisem i wyjaśnij w czym rzecz. Tą droga sprzedawca będzie miał ułatwione dokonanie zwrotu ale przy udziale eBay. 

 

 

 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź