anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wskaźniki sprzedawcy - status nie spełnia standardów

witam, 

kiedyś miałam status najlepszego sprzedawcy, wszystko super się układało,

jednak od kilku miesięcy moj status to niespełnia standardów, bo kilka razy przedmiot nie doszedł do USA, i sprawy były rozwiązane na moją niekorzyść, bo poczta polska nie gwarantuje śledzenia przesyłek za granicę. Po tym doswiadczeniu nauczyłam się, i oddaję odrazu kasę kupującemu jak przesyłka się zapodzieje albo spóźni, gdy otwiera sprawę.. I tracę i pieniądze i towar. Często jest tak że przesyłka dochodzi z opoznieniem i gosciu ma i pieniadze i towar... no ale trudno

od kilku miesięcy moje problemy bez rozwiązania na niekorzyść wynoszą 0,0%

i mimo wszystko mam ciągle ten sam status, i cały czas mi pokazuje, że było 0,61% moich transakcji z którymi były problemy!! ta liczba w ogóle nie maleje, mimo, że już wpadło mnóstwo transakcji które powinny tą liczbę zmniejszyć i doprowadzić mnie do polepszenia tych cholernych wyników.

mam wrażenie, że moje aukcje przez to są niewidoczne dla kupujących... sprzedaż spadła mocno...

 

czy istnieje kiedykolwiek szansa, że znowu będę najlepszym sprzedawcą?

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

wskaźniki sprzedawcy - status nie spełnia standardów

Witam.

 

Wskazniki zostaną , nie martw się o super sprzedawce , martw się o to aby nie zablokowali Ci dozywotnio sprzedaży.

 

jak wskaznik osiągnie 2% problemów pożegnasz się ze sprzedażą na tym koncie.

 

Więcej znajdziesz tu....

 

https://pages.ebay.pl/help/policies/global-seller-performance.html

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

wskaźniki sprzedawcy - status nie spełnia standardów

otrzymasz status najlepszego sprzedawcy gdy wskazniki podskocza. Rewiduja punktacje bodajze miesiecznie, negatywy przestaja zanizac punktacje po roku

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź