sprzedawca mnie ignoruje

arekthc
Użytkownik

witam


jestem nowy na ebay i dwa dni temu wygrałem licytacje złotą monetę za 510zł ale sprzedawca nie chce przyjąć zapłaty za przedmiot i ignoruje wiadomości odemnie a wystawił 10 takich samych monet na kup teraz po 4600zł/szt. wyciągłem z ebay dane kontaktowe  sprzedawcy żeby do niego zadzwonić i tu kolejny problem słóchwkę podnosi jakaś kobieta z recepcji w uczelni pod nr.  0895246*** i mówi mi że nie zna nikogo o takim imieniu i nazwisku.


jak mogę rozwiązać ten problem żeby zapłacić i otrzymać przedmiot który już właściwie powinien należeć do mnie po wygraniu licytacji


pozdrawiam arek

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

sprzedawca mnie ignoruje

Zalecam ostroznosc.


Co bedzie jak sprzedawca bedzie cie ignorowal po otrzymaniu wplaty?


 


Moja rada: daj sobie spokoj.


Zlota moneta za 510 zl, warta 4600 jest albo falszywa albo sprzedawca kombinuje....

**************************************
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

sprzedawca mnie ignoruje

Arku zapomnij o tej aukcji, nie kupuj od tego użytkownika, przecież on ma 0 komentarzy, i to jest wałek jak nic.


 


Jak Cię ignoruje to wystaw mu czerwony komentarz, zwrotnego nie otrzymasz, bo sprzedawcy wystawiają tylko pozytywy, masz czas 60 dni od momentu wygrania licytacji


 


Marku zobacz na opis tej aukcji


 


Ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie i zainteresowanie lokatą kapitału w złoto, mennica, z której pochodzą monety zastrzega sobie czas oczekiwania na realizację zamówienia do 7 dni. Dostawa zrealizowana zostanie ubezpieczoną przesyłką kurierską firmy DHL prosto z mennicy w Austrii. Jako pośrednik między mennicą a detalistami w Polsce odbieramy towar z Austrii osobiście (...)
W obawie przed spekulantami, oczekujemy na pieniądze do 24 h od daty zakupu.  

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

sprzedawca mnie ignoruje

Faktycznie, odstraszajace ale naiwnych nie sieja...


 


Juz lepiej kupowac zloto na targu bo przynajmniej probe zobaczyc mozna a najlepiej nie szukac okazji tylko kupic u ustabilizowanego jubilera lub w banku.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

sprzedawca mnie ignoruje

dziewanna1
Użytkownik

Bardzo  mądra  rada  -  ja  też  jestem  tego  zdania  nie kupować  złota  ''  w  ciemno'' .  ;-))

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź