anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

otrzymałam listownie kod weryfikacyjny, ale nie wiem gdzie mam go wprowadzić.

Witam. Listem otrzymałam z eBay kod weryfikujący. Niestety, nie wiem zupełnie, gdzie mam go wprowadzić. Próbowałam wystawić aukcję, ale po zakończeniu wystawiania ponownie otwiera się komunikat z prośbą o wybranie sposobu weryfikacji konta. Mam kod, a nie daje rady go użyć. Może mi ktoś powiedzieć jak to zrobić? Z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

otrzymałam listownie kod weryfikacyjny, ale nie wiem gdzie mam go wprowadzić.

 SPRÓBUJ  znaleźć  miejsce do wprowadzenia kodu w ustawieniach konta EBAY

 

z prawej strony, na górze link "moj ebay"  ----- nastepnie wybrać historie zakupów   masz po otwarciu trzy zakładki

działania  | wiadomości   || konto

 

 

 

i tutaj własnie w KONTO chyba  w adresach  (bedzie miejsce aby potw. adres rejestracyjny)

 

 

ja się rejestrowłam 6 lat temu -  i jakoś chyba tez powiazywałam konto ebay z paypalem ----- weryfikacja w moim wypadku była przez konto bankowe   i adres zgodny z w/w na paypal i ebay....

 

 

 

aby sprzedawac potrzebujesz konta PAYPAL - status uzytkowik pay pal zweryfikowany też lepiej wygląda.

 

oczywiscie w Polsce możesz  udostepniać PRZELEW ZWYKŁY....

 

 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

otrzymałam listownie kod weryfikacyjny, ale nie wiem gdzie mam go wprowadzić.

Ile czekałaś na list?

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

otrzymałam listownie kod weryfikacyjny, ale nie wiem gdzie mam go wprowadzić.

Na list czekałam bardzo długo, na pewno około miesiąca. Też pomyślałam, że kod stracił ważność i napisałam do serwisu, jaki mam problem.

Już następnego dnia otrzymałam maila od p.Kamili z Działu Obsługi Klienta z taką oto informacją: 

"Uprzejmie informuję, że w tej sytuacji, jeżeli sobie życzysz, mogę administracyjnie potwierdzić Twoje konto sprzedawcy. Abym mogła to zrobić, prześlij mi, proszę obustronną kopię dowodu osobistego w załączniku wiadomości e-mail na adres:customerhelp_pl@ebay.com".

Po przesłaniu skanu dowowodu osobistego moje konto zostało zweryfikowane i mogę sprzedawać.

Poszło szybko i sprawnie, a p.Kamili należą się podziękowaniaEmotikon: Szczęśliwy

Spoiler
 

 

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

otrzymałam listownie kod weryfikacyjny, ale nie wiem gdzie mam go wprowadzić.

A ja czekam i czekam na ten list. Jak zmienić sposób weryfikacji ? 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

otrzymałam listownie kod weryfikacyjny, ale nie wiem gdzie mam go wprowadzić.

napisz do obslugi przez formularz kontaktowy lub jesli po otwarciu formularza sprzedazy trafisz na strone weryfikacji sprawdz, czy nie ma tam linka do zmiany metody potwierdzenia konta

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź