jak wystawic negatywa

pigmejka
Użytkownik

jak wystawic negatywa poniewaz kupujacy otrzymal dawno przesylke amimo to wystawia negatywa

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

jak wystawic negatywa

chcesz wystawic jako sprzedajaca, a to sie niestety nie da, bo sprzedajacy na ebayu wystawiaja tylko pozytywy 🙂

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

jak wystawic negatywa

dziewanna1
Użytkownik

Taka  sytuacja  '' dla sprzedających '' jest  wielce  niesprawiedliwa.  Kupujący  nawet  dla  ''złośliwej  satysfakcji ''


może  sprzedającemu  wlepić  niesłusznego  negatywa.


To powinni  ADMIN  Ebay  zmienić.


~~~~~~  😉

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

jak wystawic negatywa

a tam....


 


zobacz Karolina ja jestem tego żywym przykładem, że można otrzymywać same pozytywy, tylko trzeba mieć dobre podejście do klientów


 


a tym bardziej wiadomo, że jeśli otrzymasz negatywa i będziesz miała załóżmy 99,9% to po roku kalendarzowym jest liczone od nowa i znowu jesteś 100%owa


 


jest lepiej niż nam się wydaje, w porównaniu np. alledrogo


 


pozdrawiam shaver_poland 🙂

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

jak wystawic negatywa

Sprzedawca nic nie może zrobić, nawet jak trafi na chamskiego, prostackiego czy/i nieuczciwego kupującego.



Odnośnie negatywa, niestety nie możemy takiego wystawić.



Odpowiedz na jego ocenę, a przy okazji wpisz CAPSEM ostrzeżenie dla innych - dając (niestety) ocenę pozytywną, bo tylko taką możesz dać jako strona sprzedająca.



Może chociaż to będzie dla innych jakimś materiałem do przemyśleń. Masz na to bodajże 60 dni, później nie będziesz mogła wystawić już nic oprócz odpowiedzi na komentarz.

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

jak wystawic negatywa

Jak najbardzie IDIOTYZM !


Walczę z tym od miesięcy bez efektu. Ebay nie ugięte ! Jak sprzedawca nie zapłaci prowizji,Ebay blokuje mu konto,a jak kupujący nie płaci i Ebay zwraca prowizję to kupujący ma dalej czyste konto i 100 pozytywnych opinii !!

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

jak wystawic negatywa

e tam


 


mnie to bardzo odpowiada, mało tego wystawiam jako pierwszy pozytywa, tzn. automat wystawia z zaawansowanego menedżera


 


to wystawiaj tam, gdzie jest wymagana natychmiastowa płatność paypala i po problemie


 


wiem, wiem tego nie ma w Niemczech, Hiszpanii i gdzieś jeszcze...


 


a na zapłatę prowizji serwisowi masz dłuższy termin niż w alledrogo

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź