Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ktos celowo licytuje na mojej aukcji zebym nie mogla sprzedawac

Wystawilam na aukcji tablet.Mialam jedna osobe zainteresowana.Niestety ktos przed koncem aukcji celowo(tak mysle)zalicytowal,zebym nie mogla tego tableta sprzedac .Nie odpisuje na maile.Ta osoba zarejestrowala sie na ebayu w tym samym dniu co moja au...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 325 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL po 8 latach ciągłej sprzedazy twprowadził mi limity jak dla początkujących !!

Witam!Dzisiaj rano Paypal wprowadził mi blokadę wypłat z konta na 21 dni od każdej transakcji. Konto mam od 2006 roku , sprzedaję nieprzerwanie od 2009 roku. Nie wyobrażam sobie prowadzić działalności maja ograniczoną płynność finansową na 21 dni lub...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 380 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak uruchomić Duży sklep

Witam,Chciałem uruchomić na swoim koncie Duży sklep. Kiedy wchodzę w Konto -> Subskrypcje i wybieram subskrypcję Dużego sklepu otrzymuję poniższy komunikat. Sklep otwieram na ebay.pl, gdzie ejstem zarejestrowany. Ktoś wie o co chodzi i jak otworzyć s...

ebay.JPG
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 240 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ponowne wysłanie faktury do kupującego

Witam, mam taki problem, sprzedałem przedmiot za granicę (Kanada) w lipcu, w sierpniu kupujący zakłada sprawę że nie otrzymał przedmiotu, ebay czy tam paypal zwraca mu pieniądze, po miesiącu kupujący pisze do mnie żebym wysłał mu ponownie fakture - z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 382 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PORAŻKA OSTRZEGAM

W tym serwisie nie funkcjonują podstawowe odnośniki. Nawet w takich kluczowych obszarach jak rozwiązywanie sporów linki prowadzą DO LASU. Nie da się zareagować na wszczęty spór, czego skutkiem jest strata kasy. Przemyślcie kilka razy zanim zdecydujec...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 305 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Maksymalna irytacja.. i rozczarowanie

Nie mam komputera i korzystam z telefonu. 1. Zacznę od najnowszego problemu czyli próby znalezienia sposobu na kontakt z eBay... Wchodzę w "pomoc i kontakt". Wybieram "Kontakt z nami". Wybieram kategorię i... "Nie znaleźliśmy dobrego dopasawania dla ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 425 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana adresu mailowego na paypalu

Zmieniłem ostatnio wszystkie adresy mailowe, zarówno na ebayu jak i paypalu, jednak kupujący dalej widzi i wpłaca pieniądze na mójego starego maila. Gdzie to zmienić, bo już kompletnie nie mam pomysłu.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2107 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay usnął mi oferte

Dodałem swoją pierwszą oferte sprzedaży i zaplanowałem na następny dzień. Do tego czasu Ebay usnął oferte i przysłał wiadomośc: We've noticed you've exceeded your monthly selling allowance. Because of this, your most recently listed unsold items have...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 301 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tworzenie konta sprzedawcy / weryfikacja przez telefon

Witam,probuję utworzyć konto sprzedawcy na ebay.plczy działa system weryfikacji przez telefon? klikam w opcję "zadzwoń teraz" ale nikt nie dzwoni? Probowałem kilka razy w odstępie paru dni, na różnych urządzeniach.Mam aktywny numer stacjonarny.O co c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 497 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy jak ktoś kupi od mnie produkt, mam możliwość skontaktowania się z nim?

Witam. Chcę sprzedawać produkty cyfrowe na Ebay, niestety portal nie ułatwia mi tego, ponieważ nie ma opcji przesyłki elektronicznej (e-mail). Pytanie dla sprzedających: Jeżeli ktoś kupi mój produkt, mam możliwość skontaktowania się z nim, poprzez wi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 210 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

Miał ktoś z Was taki problem? Czubek (damiasmolinsk0) kupił o 1:00 nocy szablon, zapłacił Paypalem i zaznaczył opcję "zapłacone" na ebay.Rano sprawdzam skrzynkę,a tam maile z awanturą i groźbami,że plik nie wysłany w nocy. Wysłałem zakupione pliki i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 471 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak rozkrecić sprzedaż na polskim koncie ebay za granicą

Witam,zaczynam sprzedaż ne ebayu cześci motoryzacyjnych lecz widzę że nikt ich nie odwiedza wysyłke mam ustawioną na cały świat . Wystawiłem na polskim ebayu bo chce z czasem uzyskac TOP SELLERA czy moja strategia na sprzedaz na ebayu ma dobry kierun...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1420 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przekształcenie konta paypal na konto spółki

Witam mam takie pytanie mianowicie chce swoje konto prywatne paypal rozszeżyc do konta firmowego ale nie wiem co mam wybrać . Posiadam spółke Sp. z o.o. tylko niewiem jaką opcje wybrać z dostępnych http://prntscr.com/ftl656 prosze o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 539 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań