anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałem licytację sprzedający chce się wycofać

jurasr2009
Użytkownik
Wygrałem licytację na angielskim ebayu.Po godzinie wpłaciłem pieniądze za pośrednictwem pay pal.Wciągu następnych godzin sprzedający poinformował mnie,że odstępuje od transakcji ,ponieważ jakiś znajomy proponuje mu podwójną cenę za te przedmioty i że odaśle mi pieniądze.Nie interesuje mnie zwrot pieniędzy a jedynie to co prawnie zlicytowałem.Pomóżcie co robić?
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Wygrałem licytację sprzedający chce się wycofać

niestety niewiele mozesz zrobic. Dochodzenie praw szczegolnie w innym kraju jest klopotliwe, kosztowne i nie wrozy powodzenia.

Mozesz wystawic negatywna opinie.

Po pewnym czasie mozesz otworzyc spor ale w momencie zwrotu pieniedzy spor zostanie zamkniety.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Wygrałem licytację sprzedający chce się wycofać

jurasr2009
Użytkownik
Ja nie muszę działać na odległość bo jestem w Anglii,poza tym chodzi tu okwotę kilkuset funtów a w Polsce ta rzecz jest warta ok 10000 PLN.
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Wygrałem licytację sprzedający chce się wycofać

w takim razie zasiegnij rady prawnika brytyjskiego.
Byc moze ze uzyskasz w procesie cywilnym wyrok przyznajacy ci prawo do zakupu ale osobna sprawa jest wyegzekwowanie wyroku ktore nalezy do ciebie.
Komornik pobiera oplate od kazdej proby odzyskania ale jesli przedmiotu nie ma to i komormiok nic nie poradzi.

Wez pieniadze i wystaw negatyw.

Masz szczescie ze sprzedawca chce zwrocic pieniadze...

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Wygrałem licytację sprzedający chce się wycofać

... , a zbierz paru chłopaków , namierz parasola i spuść mu łomot.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź