anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyświetlenia aukcji nowego i używanego konta

Dzień dobry, bardzo proszę o radę bardziej doświadczonych użytkowników ebay. Posiadam jedno konto na ebay które założyłem 8 lat temu, posiadam tam 21 gwiazdek. Jednak chciałem aby konto nazywało się teraz inaczej i założyłem nowe konto. Na jednym i drugim koncie wystawiłem podobne przedmioty, na starym koncie przez blisko rok czasu nabiłem po ponad 2000 wyświetleń a na nowym koncie przedmioty mają od 70 do 150 wyświetleń przez rok. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jaka może być tego przyczyna? Czy chodzi o to że konto jest nowe i nie posiada jeszcze wystarczająco dużo komentarzy? Dodam że nowe konto posiadam już około 8 miesięcy. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Wyświetlenia aukcji nowego i używanego konta

wyswietlania zaleza od pozycjonowania a to zalezy od dorobku. Nie musiales otwierac nowego konta, mogles stare przemianowac.

 

Zmodyfikuj nieco nazwe i przemianuj stare konto. Nie pozwola ci uzyc nowej nazwy dwukrotnie dlatego trzeba nieco ja zmienic. nawet jak zamkniesz nowe konto to nazwa nie bedzie mozliwa do wykorzystania, 

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Wyświetlenia aukcji nowego i używanego konta

Bardzo dziękuję za odpowiedź, na starym koncie wystawiłem 2 identyczne aukcje które wystawione są również na nowym koncie i niestety wyświetlenia na obu kontach są bardzo małe... Dzięki Twojej odpowiedzi rozumiem że jest to spodowane że na starym koncie dorobek przez ostatni rok był bardzo mały... Jest jakiś sposób na polepszenie pozycjonowania? W tym momencie posiadam wiele dobrych modeli butów i najtańszej cenie na każdym ebayu mimo to mam po 2 wyświetlenia dziennie... Przy takiej liczbie ciężko coś sprzedać. Proszę o radę. Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Wyświetlenia aukcji nowego i używanego konta

Wystaw na ebay.com z widocznoscia na ebay uk lub vice verse

 

Pozycjonowanie polepsza sie w miare dorobku, nie mozna pomoc monetarnie tak jak na Allegro

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Wyświetlenia aukcji nowego i używanego konta

Mając Sklep eBay tu lub na innym ebayu możesz reklamować na innych ebayach wystawione tam oferty za ustaloną przez siebie prowizję > mowa np. o tzw. anzeigen na ebay.de

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Wyświetlenia aukcji nowego i używanego konta

Ponownie dziękuję Wam za odpowiedzi, poczytałem trochę w internecie i wydaje mi się że popełniłem kilka błędów, po pierwsze miałem dość długi czas ok. 8 miesięcy wystawione przedmioty które się nie sprzedały to mogło osłabić pozycję mojego konta. Nie miałem założonego płatnego sklepu i nie miałem ustawionych żadnych promocji aukcji... Teraz po wdrożeniu promocji i usunięciu starych aukcji liczę na poprawę... Powiedzcie mi proszę czy jeśli ruszy się moja sprzedaż i dorobek dzięki promowaniu aukcji moje wyświetlenia aukcji zaczną rosnąć? I w końcu nie będę potrzebował aż tak promować moje aukcje ?

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Wyświetlenia aukcji nowego i używanego konta

Póki co nie mam możliwości wystawienia aukcji również na ebay.co.uk mimo że konto ma już ponad 3 miesiące. Czy jeśli zdobędę 10 pozytywnych komentarzy będą mieć taką możliwość?

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź