anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienia przesyłki na cenniku

Witam,

 

sprzedaję kosmetyki na ebay i mam problem z ustawieniami cenników - konsultanci ebay nie rozumieją o co mi chodzi i udzielają mało precyzyjnych odpowiedzi. Może tutaj ktoś mi pomoże. Mianowicie chce ustawić 2 rodzaje dostawy  w konkretnym cenniku: 1. Standard, 2. Express. Dla dostawy standard każdy dodatkowy przedmiot ( nie kolejna sztuka tylko inny przedmiot) doda  3 zł do kosztów wysyłki a dla opcji express cena zostanie ta sama bez wzgledu na ilość przedmiotów w koszyku. Jak to ustawić bo nigdzie nie znalazłem takiej opcji ani w policy ani w combined shipping. Będę wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Ustawienia przesyłki na cenniku

Wliczam koszt wysylki w cene. Ulatwia mi to zycie a klienci lubia otrzymywac cos za darmo.
To tak na maginesie.

O ktorym Ebay mowimy? Bo na Ebay.com nie mozna odseparowac rodzaju przesylki. Jest oplata za dodatkowy zakup albo jej nie ma , bez wzgledu czy to ekspres czy zwykla.

Jedyne zroznicowanie to krajowa czy zwykla.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Ustawienia przesyłki na cenniku

Mowa o Ebay.pl i Ebay.co.uk. Darmowa przesyłka owszem ale przy większych gabarytach ktoś kto chciałby kupić 3 różne produkty z wliczoną przesyłką musiałby zapłacić znacznie zawyżoną cenę i tym samym nie zdecyduje się na taki zakup. Te produkty które wiem, że ludzi kupują pojedynczo mają przesyłkę za free.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź