UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

joannajohana
Użytkownik
BEATA J.!!!! TO OSOBA KTÓRA MNIE OSZUKAŁA!!!!! UWAŻAJCIE!!! TO SIĘ NIEMIEŚCI W GŁOWIE!! była gotowa wystawić mi negatywa tylko dletego,że się spóżniłam z zapłatą o jakieś dwa dni!!!! a potem gdy zapłaciłam okazało się, że nie jest już zarejestrowanym użytkownikiem!!! LUDZIE UWAŻAJCIE!!!
Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

Słońce kochane .
Nie wiesz o tym , że sprzedający nie może wystawić Ci opinii negatywnej , a nawet neutralnej ??? Uwaga w stylu LUDZIE UWAŻAJCIE !!! z twoich ust jest nie na miejscu . Ty nie zostałaś oszukana . Ty na własną prośbę dałaś się wydymać ...

Witamy w eBay
Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

joannajohana
Użytkownik
jeśli chodzi o opinie to tak masz rację pomyliłam ją z inną aukcją - pomyłka rzecz ludzka, tak?,a jeśli chodzi o to iż prosiłam się o to na własne życzenie to niby jak? nie wierzysz ,że można zostać oszukanym? upominała się o te pieniądze już po 2-3 dniach, a jeśli chodzi o odp. z jej strony-żadnych!!!!! i jak do tej pory cisza......jestem osobą pokrzywdzoną, okradziono mnie.....i co mam o tym może nie "mówić"?????? sposób w jaki umieściłam pierwszy wpis ma odzwierciedlać coraz szerszy preceder jaki się mnoży na różnych aukcjach!!!!pozdrawiam i życzę samych uczciwych kontrahentów!
Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

Robisz tak- drukujesz wszystkie możliwe dane,przelewy,numery itp.Następnie udajesz się do najbliższe jednostki Policji Polskiej.Tam skladasz doniesienie o popełnieniu przestępstwa.
Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

zglos do Paypala (lub Ebay) czyli: otworz spor. Sa szanse ze otrzymasz zwrot wplaty jesl oczywiscie aukcja byla objeta ochrona Paypala i placilas Paypalem.
**************************************
Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

Sa szanse ze otrzymasz zwrot wplaty jesl oczywiscie aukcja byla objeta ochrona Paypala i placilas Paypalem.
A to ciekawe.Jeśli objeta ochroną to dlaczego tylko szanse???
Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

Paypal nie zwroci pieniedzy za artykuly niematerialne
**************************************
Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

Sa szanse ze otrzymasz zwrot wplaty jesl oczywiscie aukcja byla objeta ochrona Paypala i placilas Paypalem.
Jeśli jest objęta ochroną to po co mówić o szansach.
Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

Droga oannajohana .
Ja nie chciałem Ci dokuczyć . Chciałem jedynie przestrzec Ciebie , przed Twoim (wybacz określenie) naiwnym podejściem do startu w eBay . Ja wiem , że to nasze forum zdycha tak jak zdycha ten serwis , ale na miły Bóg , nie mogłaś tu zajrzeć wcześniej , rozejrzeć się , poczytać zasady , poczytać podobne wątki ??? Tym swoim rozpaczliwym wpisem dałaś satysfakcję oszustowi , którego nikt z administracji serwisu nie pomoże Ci odnaleźć . Nie licz na pomoc eBay . To instytucja moloch , która ma gdzieś jakieś drobne kradzieże . W dodatku jesteś polskim użytkownikiem tego serwisu i tak jak większość z nas jesteś traktowana jako zło konieczne . No w tą zdecydowaną i skuteczną pomoc PayPal to aż tak bardzo bym nie wierzył bo coś mi się zdaje , że nie płaciłaś via PP ... no jeśli się mylę to szanse na odzyskanie kasy są , ale mizerniutkie .
Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

dziewanna1
Użytkownik
Takie ostrzeżenia sa bardzo przydatne , warto wiedzieć ,chociaż trudno przejrzeć ''oszusta ''. Ale może nie oszuka więcej osób.
Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź