Sprzedawanie za granicą

szuidakra
Użytkownik

Pytanie pewnie z tych takich naiwnych- co trzeba zrobić żeby przedmiot był dostępny dla kupujących za granicą.


Jak czegoś szukam - a kupiłem już trochę rzeczy - to zaznaczam że chce cały świat i pokazuje mi mase rzeczy z różnych krajów. A co zrobić żeby mój przedmiot był dostępny dla kupujących na całym świecie - czy konieczne jest wystawianie tego przedmiotu na konkretnym serwisie ebay w danym kraju - czy niekoniecznie??


Próbowałem znależć jeden ze swoich przedmiotów na serwisie UK zaznaczając cały świat - ale go tam nie znalazłem - jeżeli ktoś by odpisał to proszę jak chłop krowie na rowie:-)

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Sprzedawanie za granicą

Pojawienie sie aukcji w wynikach wyszukiwarki jest uzaleznione od faktu zindeksownia jej w bazie danych. Ebay indeksuje w pewnych interwalach czasowych i czasami moze minac 24 godziny zanim twoja aukcja zostanie znaleziona.


Zanim to nastapi mozesz skonfrontowac wystawienie w “moj ebay” lub znajdujac ja linkiem podanym w momencie wystawiania lub wpisujac jej numer w okienko wyszukiwarki.


 


Aukcje sa widoczne na innym ebay niz ten na ktorym ja wystawiles jesli kupujacy zaznaczy opcje “szukaj na calym ebay” w wyszukiwaniu zaawansowanym (niestety, niewielu kupujacych korzysta z tego dodatkowego klikniecia). Moze czesciej uzywaja tej opcji kolekcjonerzy, poszukujacy artykulow trudnych do zdobycia lub typowo regionalnych.


 


 


Najkorzystniejszym jest wystawianie swojego towaru na tym ebay na ktorym jest na niego popyt.


 


Wystawiajac na Ebay.com mozesz zaznaczyc, za drobna doplata, widocznosc na Ebay w UK (i chyba vice verse). Dotyczy to rowniez Kanady.


Poczytaj ten watek:


http://community.ebay.pl/topic/Sprzedawanie-Za-Granic%C4%99/Witam-Couk-Com/2000000128

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź