anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający mnie zablokował ?

606737714
Użytkownik

Chce kupić (już kiedyś od niego niejedno kupiłem) a tu mi wywala :


Seller not accepting your bid Unfortunately, the seller cannot accept your bid on this item. This can happen for a couple of reasons. For example, the seller may be limiting how many items you can buy from him or her in a specific time period.


Co mam teraz zrobić ? Chcę się skontaktować z nim i wyjaśnić i też nie mogę bo wywala błąd.


Do innych bez problemu komunikacja przebiega. Co może być przyczyną i jak rozwiązać tą sytuację ?


Koleś :


http://myworld.ebay.com.au/dpi4parts/?_trksid=p4340.l2559

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Sprzedający mnie zablokował ?

606737714
Użytkownik

wywala mi :


We're sorry we couldn't find an answer for you. Unfortunately, this seller is not able to respond to your question. We suggest reviewing the item again to see if your answer is in the seller's listing.



jak chcę do niego napisać...

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedający mnie zablokował ?

sprzedawca moze zablokowac konkretnym kupujacym mozliwosc zarowno kupowania i kontaktu - http://pages.ebay.pl/help/sell/manage_bidders_ov.html


+ nie ma obowiazku zniesienia tych limitow. byc moze kupujacy z europy lub konkretnych krajow sprawiali mu klopoty lub zanizali oceny szczegolowe w przeszlosci - ew. mozesz sprobowac kupic z innego konta, jesli zablokowal Cie wg nazwy uzytkownika

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedający mnie zablokował ?

606737714
Użytkownik

No raz była taka sytuacja : wysłał , ja  czekałem ponad miesiąc (wczesniej się to nie zdarzało) , napisałem do niego że sie niepokoję o przesyłkę bo coś długo , odpisał mi że jest na pewno w drodze. OK , nie negowałem ale mi serwis ebay monitował że za pare dni skończy mi się możliwość reklamacji itp więc postanowiłem uruchomić spór. Oczywiście jego zdziwienie , mimo że mu jasno opisałem że mama jednak dobre intencje. On zgodził sie na zwrot kasy (tu moje zdziwienie) i zamknął spór. Po kilku dniach od tego przyszła ta pier... paczka . Zrobiło mi się głupio. Napisałem do gościa że paczka doszła i że chcę mu za nią zapłacić - przelałem za pomocą paypala sumę co mi zwrócił. Wystawiłem pozytywa i myślałem że się sprawa zakończyła pozytywnie , jednak z małym kiksem. W końcu czy to moja wina że tak wyszlo ? Nie miałem wpływu na długość/czas podróży paczki.Skorzystałem jedynie z przysługującego mi prawa. Widocznie za to zostałem ukarany. Szkoda że skubany mnie zablokował i szkoda że .... zwrócilem mu tą kasę. Jakbym wiedział że się tak na mnie "odmie" to bym mu nie zwracał. A takto zablokował mnie i nie mam teraz możliwości kupna tanich tranzystorów do modeli latających/pływających.


Jest możliwość się z nim skontaktować by wszystko wróciło do normy? ... Tak jak przed zablokowaniem ?

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedający mnie zablokował ?

606737714
Użytkownik

No i zrobiłem jak mówiłeś... kupiłem zapłaciłem i ... czekam.


Ze strony ebay nie sądzę by mi szybko mieli zablokować konto bo : to z którego teraz piszę jest na żonę a to z którego zakupilem u tego gościa jest na mnie. Fikcji nie ma więc mnie nie blokną. Konta są na daną osobę a nie na ip kompa. Na allegro mam konto i żona kupuje co tam chce. Tu odwrotnie, ja kupuję poniekąd z jej konta. Wszystko gra i legal 100%.


Koleś może zrobić tak : odda kasę i mnie zablokuje (ten drugi profil dopiero założony). Czyli nic mi nie da ten trik. Może tak zrobić ?

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedający mnie zablokował ?

606737714
Użytkownik

O ile rozumiem zablokowanie konta tu na ebay ze strony sprzedającego to zupełnie nie czaje blokowania wiadomości. Jeśli ktoś chce wytłumaczyć sytuację to czemu mu się odmawia tego? Jeśli jest ok to w takim razie czym to się różni od piaskownicy w przedszkolu ?

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedający mnie zablokował ?

606737714- klijent nasz Pan ale sprzedawca powiniem miec prawo decydowac z kim chce handlowac

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedający mnie zablokował ?

606737714
Użytkownik

No i sprawa już rozwiązana 🙂 Ze swojego konta dogadałem się z gościem i odblokował konto pierwotnie zablokowane. Także mogę nadal kupować tranzystory od niego 🙂 :^O


Ale dzieki za pomoc , drugie konto jak najbardziej pomocne 🙂 się okazało.


Życzę wszystkim słonecznych dni 🙂

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź