Spadek sprzedaży

Witam.Pytanie ogóle do wszystkich.Od miesiąca,może trochę dłużej straszny spadek sprzedaży.Kiedyś przelewy co tydzień po kilkaset euro,teraz po kilkadziesiąt euro.Macie podobnie bo mam wrażenie jak by ktoś sprzedaż blokował.Dosłownie taki spadek zaczął sie w ciągu kilku dni.Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 22
ostatnia odpowiedź
21 ODPOW. 21

Spadek sprzedaży

witam, u mnie w kwietniu to samo, pomyślałem że to może przez święta, aktualnie sytuacja trochę się poprawiła ale szału jak kiedyś nie ma... sprzedaję na ebay.de, tam mam ok 400 ofert, jak chcę podejrzeć swoje oferty na eBay.com to jest ich tylko ok 150, dziwne...

Wiadomość 2 z 22
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży

Cześć mam to samo praktycznie zerowa sprzedaż

 

Wiadomość 3 z 22
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży

To samo … nagle duży spadek - podglądam konkurencję ( z Polski ), średnio po tyle samo komentarzy ( sprzedaży ) co ja , niezależnie od ilości wystawionych przedmiotów . Często cały tydzień , dwa  nic , przychodzi jeden dzień i nagle wszyscy sprzedajemy … Po

kilkadziesiąt paczek do wysłania . Potem znowu cisza . Dziwne . Nowa polityka ebay.com dotycząca zagranicznych sprzedawców - jakieś limity ?

Wiadomość 4 z 22
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży

U nas podobnie. Manipulacje eBay w zakresie wyników wyszukiwania niegdyś są faktem. Obecnie wygląda, jakby nasza widoczność zmieniała się okresowo, t.j. raz mamy kilka zamówień z USA, Japonii, potem tylko Niemcy, potem tylko inna część świata. Masakra jakaś.

Obecnie mamy duży problem z ebay.com - może ktoś z Was będzie w stanie coś poradzić, bo zgłosiliśmy to do eBay i czekają na analizę działu IT, czy czegoś innego. Chodzi o to, że od pewnego czasu, po wejściu na ebay.com (przez vpn) widoczne było tylko jedno z naszych 400+ aukcji. Obecnie nie widać żadnego. Zmieniamy opcje wysyłki, testujemy, ale nic nie pomaga. Nawet po wejściu w nasz profil/wszystkie przedmioty albo Sklep pokazuje liczbę aukcji ale nie idzie żadnej wyświetlić. Tragedia :(.

Wiadomość 5 z 22
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży

Z ciekawości sprawdziłem u siebie,wystawiam tylko na niemieckim i brytyjskim,na obydwu widoczne są wszystkie aukcje,ale na ebay.com niecała 1/6 ogółu..

Wiadomość 6 z 22
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży

dokładnie mam to samo, na ebay com 1/3 tego co na ebay.de

 

Wiadomość 7 z 22
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży

Mam to samo,co więcej wyszukiwarka ebay.com działa bardzo dziwnie-ja muszę wpisać praktycznie cały tytuł aukcji,żeby ją znależć-jak nigdy wcześniej.Ciekawe czy takie problemy mają albańscy złodzieje i bułgarscy oszuści,dający jankeskim kanaliom z ebay b. duży dochód.

Wiadomość 8 z 22
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży

tylko pytanie jest czy coś się z tym da zrobić...

Wiadomość 9 z 22
ostatnia odpowiedź

Spadek sprzedaży

Czy u kogoś poprawiła się sytuacja? Czy dalej kicha? 😒

Wiadomość 10 z 22
ostatnia odpowiedź