anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka La Poste - Colissimo International

Witam.Czy ktoś się orientuje jaki przewoźnik w Polsce dostarcza przesyłki La Poste?Według trackingu została dostarczona,ale ja nic nie otrzymałem (ani żadnej informacji ze strony polskich doręczycieli).Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Przesyłka La Poste - Colissimo International

Dobry wieczór,

mam nadzieję,  że udało się rozwiązać problem,

jeżeli jeszcze nie - podpowiadam - przesyłki La Poste (numery "RK...FR") jako listy polecone dostarcza Poczta Polska, Colissimo ("CC...FR") to paczki doręczane od jakiegoś czasu w Polsce przez DPD,

dla przesyłek Colissimo, w historii śledzenia, na dole jest zakładka "informations complementaires" - tam znajdziesz numer przesyłki DPD (zdarza się, że jest nieprawidłowo zakodowany, zbyt długi, ale na infolinii DPD mogą go "rozszyfrować"),

pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Przesyłka La Poste - Colissimo International

jeśli nie pocztą to DPD

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Przesyłka La Poste - Colissimo International

Dziękuję.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Przesyłka La Poste - Colissimo International

Dobry wieczór,

mam nadzieję,  że udało się rozwiązać problem,

jeżeli jeszcze nie - podpowiadam - przesyłki La Poste (numery "RK...FR") jako listy polecone dostarcza Poczta Polska, Colissimo ("CC...FR") to paczki doręczane od jakiegoś czasu w Polsce przez DPD,

dla przesyłek Colissimo, w historii śledzenia, na dole jest zakładka "informations complementaires" - tam znajdziesz numer przesyłki DPD (zdarza się, że jest nieprawidłowo zakodowany, zbyt długi, ale na infolinii DPD mogą go "rozszyfrować"),

pozdrawiam

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź