Problem z weryfikacją konta ?

Dzień dobry,

Czy z ebayem leci pilot ? Od tygodnia mam wrażenie że na supporcie jedyne kto pracuje to jakiś robot ... 

Stworzyłem konto które teraz chce przerobić na konto firmowe i po podaniu numeru konta system odsyła mnie abym zadzwonił na numer telefonu 0080020090200 i podał kod weryfikacyjny XXXXX.

Problemem jest to że dzwonie tam codziennie a INFOLINIA w telefonie mówi mi że przykro im ale numer jest nie aktywny. W przypadku problemu proszę się kontaktować za pomocą maila

Pisałem już 15 maili z opisem sytuacji ale za każdym razem odpisuje mi support, że wszystko jest okej i już mogę zmienić konto na firmowe. Raz nawet odpisali mi że problemem były nałożone limity na moje konto odnośnie sprzedaży ale ja nawet nic jeszcze nie wystawiłem więc nie wiem skąd oni wzieli te limity... Ten ich robot chyba przestał funkcjonować poprawnie...  Oczywiście za każdym razem jest to samo i już brak mi sił czy ktoś ma może pomysł jak skontaktować się z nimi aby wkońcu ktoś mi pomógł (człowiek) nie automat ? 

Brak sił a zależy nam mimo wszystko na ebayu ponieważ nasza konkurencja tutaj wystawia i całkiem nieźle im to idzie.

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0