Podbijanie ceny

Nie jednokronie zetknełem się z przypadkami , w których ceny są ustalone na określonym poziomie , do każdej licytacji przypisami są rozgrywający , wystarczy że zalicytujesz  , możesz popaść w obłęd , nie kontrolowany zakup . Zauważyłem ,że mają Ci rozgrywający określone techniki np robienie licytacji prze kila dni małymi stawkami , wciągając do gry ( licytacji nowych użytkowników ) stwarząc obraz zainteresownia tą licytacją , jeżeli nie oduścisz wpadasz jak mucha w kompot - cena idzie w góre i nie pozwalając by twoja cena była ostateczna . Raz czy dwa musiałem anulować swoją najwyższą cenę bo stwierdziłem , że ta cena jest za wysoka ( kup teraz były niższe) ... Jeśli podoba ci się coś nie daj poznać rozgrywającym , licytuj minutę przed końcem , ( i to nie zawsze jest bezpieczne ) . Ogó,lnie uważam że duzi sprzedawcy windują ceny i manipulują nimi nie dopuszczają do kupna poniżej ceny przez siebie ustalonej ... Ostrzgam , bo sam  wpadam czasami w ten wir licytacji ...

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Podbijanie ceny

Jest coś takiego jak licytowanie automatyczne- niekoniecznie sprzedawca siedzi przed kilkoma kompami, licytuje sam siebie co sekundę i czatuje kogo by tu oszukać.

 

http://pages.ebay.pl/help/buy/bidding-overview.html

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Podbijanie ceny

You can always use the services 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Podbijanie ceny

To nie o to chodzi.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź