anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po wygranej aukcji sprzedajacy sie rozmyslil, POMOCY

Witam,
wiec tak, wygralem aukcje (piatek) dostalem maila kiedy chce przyjechac odebrac towar, odpisalem ze wysylam transport ktory dotrze w poniedzialek , gosc najpierw sie nie odzywal(sobota) po czym w niedziele mi napisal ook godz 15. czy jestem prawdziwym kupujacym zeby miec drobne pieniadze i takie tam rozne instrukcje, po czym dostalem nastepnego maila (niedziela godz 18 z minutami) ze jesli do 21 nie odpowiem na jego pytania on sprzedaje ten towar komu innemu, telefonu oczywiscie nie odbieral, odebral dopiero w poniedzialek i poinformowal mnie ze towar jest sprzedany po czym oszukiwal ze jest na wakacjach i bedzie za pare tygodni pozniej stwierdzil ze warsztat na ktorym stoji samochod jest zamkniety. Transport dojechal na miejsce (adres uzyskany z ebay) znalalz samochod, po dluzszej chwili przyjechal wlasciciel (sprzedajacy z ebay) i zrobil afere i kazal "spadac"
tak po krotce ja jestem w polsce towar w angli, do kogo mam sie zglosic o pomoc w obciazeniu sprzedajacego kosztami transportu?? gdyz kwota jest nie mala ok 3.800zl
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Po wygranej aukcji sprzedajacy sie rozmyslil, POMOCY

Hmm co mozesz zrobic to otworzyc spor o nie otrzymanie przedmiotu. Rozlumiem ze do transakcji nie doszlo bo za samochod nie zaplaciles. Przyznaje ze nie wiem co z kwota transportu bo jest ona poza transakcja.
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Po wygranej aukcji sprzedajacy sie rozmyslil, POMOCY

xxeniax
Użytkownik
Hmm.. Polacy to jednak oszuści ;/
Lepiej kupować od zagranicznych - kontakt jest - towar też - wszystko szybko i miło.
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Po wygranej aukcji sprzedajacy sie rozmyslil, POMOCY

tyle ze nie zawsze, bo autor posta napisal ":tak po krotce ja jestem w polsce towar w angli"
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Po wygranej aukcji sprzedajacy sie rozmyslil, POMOCY

rmalisze
Użytkownik
Do sądu. Zażądaj wydania towaru i zwrotu kosztów transportu. Zawarta została umowa sprzedający musi się z niej wywiązać. Nawet jeśli sprzedał towar komuś innemu to bęzie ci musiał za tą kwotę dostarczyć ten sam lub nie gorszy jeśli się zgodzisz.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź