Płatności Ebay

soja_kgr
Użytkownik
Cześć!
Dostałem prośbę o uregulowanie płatnosci wobec Ebay. Fakturę zapłaciłem przelewem w mbanku 24.04.09 Dziś dostałem upomnienie, że zostaną zablokowane mi niektóre funkcje na koncie eBay z powodu braku płatności.
Sprawdziłem przelew, wszystko jak najbardziej ok, ale eBay nie ma mojej wpłaty.
Napisałem do centrum z prośbą o wyjaśnienie sprawy. W odpowiedzi przysłali mi instrukcję jak sprawdzić aktualne zadłużenie wobec Ebay(sic!)
Co robić? Atakować bank? Pisać do Ebay? Może jest do nich jakiś telefon?
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Płatności Ebay

przelew moze trwac 5 i wiecej dni.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Płatności Ebay

soja_kgr
Użytkownik
masakra. Do dzisiaj nie ma mojej wpłaty. Upomnienia dostaję codziennie. Dział BOK odpisuje że sprawdzają, że szukają, że dadzą znać - a kasy jak nie było tak nie ma!
Przesłałem scan wpłaty - wszystko ok. ale konto nadal ma zadłużenie!
Żałuję tylko, że nie wpłaciłem przez Paypal, może byłoby bez przygód. No ale w końcu przelew przez mBank miesiąc chyba nie idzie?
Naprawdę jestem w kropce, tym bardziej że wystawili ju fakturę za następny miesiąc i nie wiem czy płacić czy znowu przeleje w próżnię. cholera.
Może Ktoś z eBay mógłby zająć się moją sprawą na poważnie?
pozdrawiam
przemek
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Płatności Ebay

wyślij kopie do wglądu do serwisu eBay.pl.miałem podobny problem napisałem do nich maila i kazali przesłać kopie wpłaty.i wszystko jest okej
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Płatności Ebay

erwin-gg8569629

po jakiego grzyba odświerzasz post z 19 maja 20009

i co myślisz soja_kgr przeczyta to co napisałeś.

Następnym razem patrz na datę, bo to wędruje na czoło forum,.

Pozdro
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź