Nowe konto - limity

Witam, Kilka dni temu założyłem konto firmowe. Od razu podłączyłem PayPala - którego zweryfikowałem kartą służbową. Niestety ciągle konto ma włączony limit wystawiania do 5 sztuk. Nie widzę nigdzie informacji że coś mam jeszcze uzupełnić itp. Nawet maila nie ma jak wysłać do jakiegoś BOKu w ebay - nie bo nie 🙂 Ktoś zakładał ostatnio konto i wie co może być przyczyną?
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Nowe konto - limity

Nowe konto - limity

Czytałem to, ale brak tutaj jakiś konkretnych informacji. Wychodzi z tego że limity może są bo jakieś informację są weryfikowane - ale nie widzę nic co jeszcze miałbym potwierdzić.

 

Link do kontaktu z obsługą klienta pozwala napisać wiadomość, ale przy próbie jej wysłania jest informacja "nie można wysłać wiadmości". Nie udało mi się żadnym kanałem z BOK ebay się skontatkować.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Nowe konto - limity

Limity sa odnawiane, rewidowane miesiecznie lub czasami na zadanie ale wpierw twoja sprzedaz powinna odpowiadac wymaganym parametrom.

 

Po miesiacu zwieksza limity automatycznie. Sprzedaj te 5 rzeczy, wystaw ponownie, sprzedaj znow te same lub inne aby wykazac jakas sprzedaz , komentarze.

 

Wyslkalem wiadomosc na priva.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Nowe konto - limity

Wlasnie wyslalem email z linkiem tego postu ebay. Bez problemow. Sprobuj ponownie.

 

Obsługa klienta online: E-mail (ebay.pl)

 

 

 

Moze pomoga.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Nowe konto - limity


Zapytałem po Polsku a odpowiedzieli po angielsku...


Czyli sam musisz się z nimi skontaktowac do czego podali link który mam nadzieję tym razem zadziała.

Napisz nam jakk poszło.

Thank you for contacting us regarding the selling limit.



Please understand, we only take request for selling limit increase if the member comes from his own account. You can share this link to increase the limit manually-

https://signin.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?SignIn&UsingSSL=1&siteid=0&co_partnerId=2&pageType=2491891&...



You can also share this link to connect to us directly.

https://www.ebay.com/help/startchat_click?topicId=4674&contextId=83681e67-68f3-4c39-bd8d-327ebf9634f...



Before I end this email, just know that you are very important to us. We may be facing a very difficult situation right now, but I know that soon, we will all get through this. Be safe and take care.



Kind Regards,

Arinjay K.
eBay Trust and Safety.

[THREAD ID: 1-3WE5J13I]
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź