anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa mądrość etapu logowanie SMS

Nadszedł kolejny etap tresury i inwigilacji, patrzyłem na niemieckim forum ebayu to tam duże niezadowolenie.

Jeżeli ktoś się zawsze wylogowuje to jest to jakiś problem, a najgorzej mają ci którzy mają kilka kont bo jak wszystkie masz na ten sam numer telefonu i chcesz być zalogowany na wszystkich to musisz korzystać z kilku przeglądarek.

 

Co następne?

 

Skan paszportu szczepionkowego

Pomiar śladu węglowego, przekroczony spowoduje, że nie będzie mógł się zalogować

System punktowy za zachowanie w realu tak samo jak na górze co spowoduje przekroczenie

 

Jeszcze muszę to sprawdzić dokładnie ale nie wiem czy czasem za każdy SMS nie jest pobierana jakaś opłata.

 

Ciekawe jak masz się dostać na konto gdybyś np. zgubił telefon i stracił numer.

 

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Nowa mądrość etapu logowanie SMS

Jeszcze tak bezczelność z ich strony https://www.ebay.pl/strefasprzedawcy/aktualnosci/2022-czerwiec/platnosci

 

Pamiętaj, że wybór dłuższego harmonogramu wypłat może ułatwić rozliczenia oraz dać więcej czasu na zgromadzenie środków do wykorzystania na pokrycie kosztów sprzedaży, takich jak zwroty pieniędzy.

 

Czyli trzymaj pieniądze przez miesiąc abyśmy mogli nimi obracać i były one u nas "bezpieczne" i z góry zakładają, że musisz kupującemu zrobić zwrot pieniędzy gdy transakcja byłaby nieudana.

 

Od pewne czasu mam teorię w którą sam nie do końca wierzę ale oni chcą się pozbyć użytkowników aby pomóc w walce o klimat, ocieplenie klimatu, patrząc na ich ruchy od dłuższego czasu jak na każdym kroku uprzykrzają funkcjonowanie na tym serwisie.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Nowa mądrość etapu logowanie SMS

Dokładnie. Ja mam ciągle z zalogowaniem się na Ebay.pl. Kod sms nie przychodzi w ogóle. Jedynie mail. Na innych serwisach: com, uk, it,.. bez problemu. Sms od razu przychodzi. Jak zwykle ulepszenia (czytaj: utrudnienia)...

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Nowa mądrość etapu logowanie SMS

U mnie tak samo, na drugim koncie już w ogóle nie wchodzę przez ebay.pl bo SMS nie chce przyjść od ponad tygodnia.

Masz możliwość dostania kod do zalogowania przez Email bo u mnie tylko to tylko przez 2 dni, a od miesiąca już tylko SMS mogę dostać?

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź