anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie innej metody płatności niż paypal

Witam,

uprzedzając słowną burzę "a czemu to nie paypal?!" itp, pragnę wyjasnić moją sytuację.

Sprzedawałem wszystko poprzez paypal, wszystkie płatności zawsze uregulowane, komentarze w granicach 99%, żadnych problemów, zwrotów itp. Aż pewnego dnia, dostałem maila od paypal, że ktoś z okolic azji próbował się włamać na moje konto, w związku z tym WSZYSTKIE środki na koncie zostały zamrożone. I nie do czasu potwierdzenia mojej tożsamości. I też nie do czasu aż prześlę dokumenty. Zostały zamrożone aż grupa jajogłowych speców przez kilka tygodni będzie sprawdzała wedle swojego widzimisię moje konto. Jak zaznaczyli nawet pozytywne zweryfikowanie mojego konta niekoniecznie wiąże się z oddaniem mi środków, bo mogą one zostać zabezpieczone na poczet jakichś zwrotów itp. (jakich zwrotów?! nic nikomu nie jestem dłużny!). Machnął na to ręką, żegnam się z tą firmą i radzę wszystkim to samo.
Jako, że moja przygoda definitywnie zakończyła się z tą złodziejską firmą (która reklamacje rozpatruje subiektywnie, byleby zadowolić kupujących), mam pytanie.

W jaki sposób mogę dodać inne metody płatności niż ebay? Dodałem kartę kredytową, ale po wygraniu aukcji czy też kupieniu przedmiotu kazdy z kupujących pisał mi, że nie ma żadnych metod płatności. Mój znajomy którego poprosiłem o zakup, również mi to potwierdził. Konta bankowego nigdzie dodać nie mogę. Jestem w kropce. Aha, oczywiście na wszystkich aukcjach zaznaczyłem, że domyślną metodą płatności jest karta.

Prosiłbym o pomoc (PS. Czy podczas przyjmowania pieniędzy na kartę muszę gdzieś podać numer konta bankowego owej karty?).

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dodanie innej metody płatności niż paypal

a jakim Ebay? na kazdym jest troche inaczej. Na Ebay.com musisz miec komercyjna karte i wstawiasz kod do platnosci w opis aukcji.

 

Kod dostarcza bank karty.

 

Na polskim widze taka opcje ale nie wiem czy mozna kod wstawic w opis

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dodanie innej metody płatności niż paypal

Mozesz przyjmowac karte na swojej stronie internetowej gdzie skierujesz kupujacego z aukcji lub telefonicznie.

 

Bank ktory wydal ci karte dostarczy kod do wklejenia

 

http://pages.ebay.pl/help/policies/accepted-payments-policy.html

 

Z doswiadczenia: prawie nikt kupujacy nie chce korzystac z takiego systemu. Za duzo jest kradziezy numerow karty.

Pozatym klienci chca i latwo i szybko i bezpiecznie a to zapewnia im tylko Paypal.

**************************************
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź