anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mojego przedmiotu nie widać w wynikach wyszukiwania i w kategorii?

Witam,

 

Wystawiłem wczoraj 2 aukcje i nadal nie mogę ich odnaleźć w wynikach wyszukiwania i w kategoriach. czy zrobiłem coś nie tak, czy też tu wszystko tak wolno działa?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dlaczego mojego przedmiotu nie widać w wynikach wyszukiwania i w kategorii?

Po 24 godz powinna byc widoczna ale wez pod uwage pozycjonowanie ktore zalezy od osiagniec sprzedawcy np. ilosc komentarzy, wysokosc sprzedazy, czas wysylki, akceptowanie zwrotow, akceptowanie Paypal itp.. Ebay na ktorym wystawiasz a na ktorym szukasz ma rowniez znaczenie.Takze ilosc wynikow w wyszukiwaniu.

 

 

Lektura tego watku pomoze odnosnie widocznosci aukcji

 

http://community.ebay.pl/question/Dla-Sprzedawc%C3%B3w/Nie-Wida%C4%87-Mojej/2000000297?&#msg20000007...

 

a tego jak sprzedawac za granica

 

http://community.ebay.pl/t5/Dla-sprzedawc%C3%B3w/jak-wystawi%C4%87-aukcj%C4%99-na-ebay-com/qaq-p/540...

 

Z regul Ebay.com:

http://pages.ebay.com/help/sell/globalexposure.html

International site visibility requirements:

The international site visibility feature only appears in the Sell Your Item form if you meet the following qualifications:

You must have a verified PayPal account associated with your seller account.

 

Your listing must offer PayPal as a payment option.

 

You must have a Feedback score of 10 or more.

 

If you’re listing on eBay.com or eBay.ca, your item’s location country can’t be the U.K. or Ireland.

Your item must be posted in an eligible category. Ineligible categories include video games, DVDs and movies, hunting knives, auto parts, and vehicles.

You must offer shipping to the U.K., Europe, or worldwide. Specifying shipping service to these areas is highly recommended, since listings without specified shipping may be moved to the bottom of Best Match search results.

Your listing must meet all applicable country policies.

 

Wystawiaj na Ebay.com gdzie za drobna oplata aukcja bedzie widoczna na Ebay w UK. Mala doplata a rynek ogromny

 

**************************************
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dlaczego mojego przedmiotu nie widać w wynikach wyszukiwania i w kategorii?

Wielkie dzięki!

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dlaczego mojego przedmiotu nie widać w wynikach wyszukiwania i w kategorii?

Dziękuję, już się pojawiły. Trzeba było poczekać kilkanaście h. Aczkolwiek jest to nie fair, bo z 7 zadanych dni wystawienia robi się 6...

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dlaczego mojego przedmiotu nie widać w wynikach wyszukiwania i w kategorii?

No......czyli manipuluja jak na allepadalcu,gdzie kiedys kupowales opcje wyroznienia bo w dziale antyki sprzedawales wyjatkowy przedmiot,a teraz musisz wykupic DROGIE opcje zeby twoj przedmiot byl w ogole widoczny hahahaha Tam nie oplaca sie juz nawet na licytacje nic wystawiac bo tez stosuja blokady i inne cwancyki,ze bedziesz w pecy, atu robia dokladnie to samo.Tylko wlasna strona i wasny sklep,tu i tam reklama by zyskac klientow.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź