Czas dostawy

Witam dlacZego czas dostawy przy zakupionym przedmiocie zmienia sie kazdego dnia o północy o jeden dzien do przodu jest to automatyczne? Bo czekam juz tydzien na przesyłkę i nie wiem co jest grane...
Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Czas dostawy

Pomoze ktos?
Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Czas dostawy

podaj numer przesylki bo nie za bardzo wiem o co ci chodzi. Dostawa moze potrwac nawet 2 tygodnie, zalezy skad.....

**************************************
Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Czas dostawy

Wlasnie sprzedający nie podal numeru przesylki np dzis jest 10 pisze szacowany termin dostawy 12 a jutro bedzie 11 to bedzie pisac szacowany termin 13 itd i tak juz od tygodnia nie wspomnę o zerowym kontakcie ze sprzedającym
Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Czas dostawy

Sprzedawca zachowuje sie conajmniej dziwnie. Otworz spor na Ebay. Nie zamykaj sporu az otrzymasz przedmiot lub zwrot pieniedzy bez wzgledu na to coby sprzedawca nie obiecywal

**************************************
Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Czas dostawy

generalnie kazda przesyłka powinna dojśc  do max 3 tygodni

 

z angli do 2 tygodni

z usa do 3 tygodni

wyjatek

 z chin  do 2 miesiecy

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Czas dostawy

Przesyłka NIBY idzie z PL bo cos czuje ze nie dojdzie a nawet nie ruszy...sporu otworzyć nie moge dopiero 11.3.2016 bedzie to możliwe...ebay rączki umywa bo nie korzystałem z pay pal 🙂 pierwszy i ostatni raz korzystałem z tego serwisu patologia
Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Czas dostawy

Nawet sporu sie juz nie da otworzyć pisalo ze 11 chce dzis otworzyć spór a tu pyk daje liste przedmiotów i po 10 dniach zostal usunięty z mojej listy zakupów to są jaja jakieś czy co jest grane podobno po 45 dniach sie usuwają śmiech na sali tylko szkoda ze za moją kase
Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Czas dostawy

Zacznij otwierac spor a przedmiot powinien pokazac sie w galerii obrazkow

**************************************
Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Czas dostawy

No udało mi się otworzyć żadnych obrazków nic nie ma smieszne to jest gość sie 10dni nie odzywa a teraz co haha zobaczy e-mail od ebay z automatu od deryla haha i sprawa sie zakończy masakra znowu 10 dni czekac zeby zrobic cos dalej 🙂 powiem tyle 0 praw dla kupującego oszusci to maja tu życie pozdrawiam
Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź