anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie oferty i wygranie aukcji

izaglamour23
Użytkownik

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże uzyskać odpowiedź.


Otóż wzięłam udział w licytacji, złożyłam ofertę, ale mimo to nie byłam osobą wygrywającą, bo wcześniej ktoś dał więcej. Cena była już dość wysoka i nie podbijałam dalej. Wyszłam, a po powrocie do domu zauważyłam powiadomienie od Ebay że wygrałam tą aukcję, ponieważ sprzedawca anulował ofertę wygrywającego licytanta. Teraz nie chcę już kupić tej rzeczy, bo i tak nie byłam wygrywającym. Śmiem podejrzewac sprzedawcę o umyślne podbijanie ofert w celu uzyskania jak najwyzszej kwoty, a wspomne jeszcze że ofertę ostatnią anulowała niecałe 3 min. przed końcem aukcji. Czy w takim przypadku muszę zakupić ten przedmiot, czy nie?


Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Anulowanie oferty i wygranie aukcji

musisz napisać do sprzedawcy, że nie jesteś zainteresowana przedmiotem, sprzedawca otworzy spór, potwierdzisz to, on otrzyma Zwrot prowizji, Ty nie otrzymasz ostrzeżenia i będziecie mogli sobie opinie wystawić

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Anulowanie oferty i wygranie aukcji

606737714
Użytkownik

no ale zaraz zaraz... on musiał zapłacić prowizję od wystawienia. Co z tym ?


Możesz napisać do ebay by sprawdzili kto licytował bo masz podejrzenia o celowe podbijanie - zważywszy że ktoś zalicytował więcej od Ciebie a po "chwili" cudem wygrałaś. 3minuty to pachnie jakimś szwindlem. Chyba to w otwartym sporze można umieścić? Moga przecież sprawdzić IP i porównać.


Ja mam 2 konta :jedno moje a drugie na żonę. Wszystko legal i w wyśmienitym porządku więc nie obawiam się ale skoro można tak to i można też jedno walnąć fikcyjne do tych niecnych celów.


Zwróć uwagę czy się nazwy powtarzają. No ja wiem że są poukrywane ale jak kilka razy pojawia się np 5***6 to może oznaczać że ta sama osoba coś tu kombinowała.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź