anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem oszukany przez paypal i ebay PROSZĘ O POMOC

Witam,

Sprzedałem komputer dla gościa z USA. Paczka poszła drogą morską niestety. Po wysłaniu podałem mu nr do śledzenia i stronę gdzie może sprawdzać tracking. Po upływie 3 tygodni gość założył mi spór na ebay ponieważ na trackingu nic się nie uaktualniało (ale jak sie miało uaktualniać jak paczka była na statku gdzieś na oceanie). Ponieważ ebay też nie mógł sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się przesyłka przyznali mu racje i otrzymał zwrot kasy. Po tygodniu paczka dopłynęła do USA, a po kolejnych kilku dniach została doręczona. Ja zostałem bez paczki i z ujemnym saldem na paypalu, ponad 3000zł. Co mogę w tej sytuaji zrobić, gość nie odpisuje na moje maile, pisanie do suportu ebaya to rozmowa ze ścianą. Czy zgłoszenie oszustwa na policji, prokuraturze ma jakikolwiek sens? Co moge z tym zrobić?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zostałem oszukany przez paypal i ebay PROSZĘ O POMOC

Niestety jesli towar nie zostal dostarczony w terminie podanym kupujacemu, mogl to zglosic i uzyskac zwrot kasy bo taki jest program ochrony kupujacych a ebay nie jest tu wyjatkiem.  Do USA nie wysylam drozszych sprzetow tanszymi uslugami bo w ostatecznym rozrachunku sie to nie oplaca

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zostałem oszukany przez paypal i ebay PROSZĘ O POMOC

w sporze, przez pewien czas, powinien byc aktywny przycisk aby sie odwolac. Popatrz, moze jeszcze jest . To jedyne co mozesz zrobic 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź