Zabezpieczenia serwisu elbay

apaj_nap
Użytkownik

Witam. pisze prace magisterska na temat zabezpieczen serwisu. Czy ma moze ktos jakies podpowiedzi na temat wykorzystywanych zabezpieczen przez serwis? Nie chodzi mi tu o bezpieczenstwo transakcji tylko o zabezpieczenia typu szyfrowanie danych itp


z gory dzieki za pomoc

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zabezpieczenia serwisu elbay

dziewanna1
Użytkownik

Gratuluje i zyczę  aby  praca magisterska


była  świetnie napisana i obroniona 😉


~~~~~~~~~~~~~~


  KAROLINA

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zabezpieczenia serwisu elbay

2011masterbajt
Użytkownik

Witam, załozyłem inny profil firmowy , rejestrowalem sie godzine , subskrybowałem , wystawiałem aukcjie . Profil zablokowano , pod pozorem tego ze niby ktos to przejął. Po napisaniu maila ze nikt go nie przejał , dostałem dzis maila ze przepraszamy prosze sie logowac. Niestety nie da sie zalogowac, zmienic hasła i znów musze czekac jak długo ???

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Zabezpieczenia serwisu elbay

2011masterbajt
Użytkownik

Witam, załozyłem inny profil firmowy , rejestrowalem sie godzine , subskrybowałem , wystawiałem aukcjie . Profil zablokowano , pod pozorem tego ze niby ktos to przejął. Po napisaniu maila ze nikt go nie przejał , dostałem dzis maila ze przepraszamy prosze sie logowac. Niestety nie da sie zalogowac, zmienic hasła i znów musze czekac jak długo ???

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zabezpieczenia serwisu elbay

dziewanna1
Użytkownik

Serwis  EBAY  jest  zabezpieczony  chyba  do przesady. Ja  po  zmianie  hasła  kilka  dni temu  --  nie  mogę  wystawiać  nowych  aukcji przez ''SPRZEDAJ ''  lub  ''WYSTAW  PONOWNIE ''  ponieważ  ciągle  od paru  dni  pojawia  mi sie  komunikat o  treści  -- kopia  ponizej  :


''Aby potwierdzić swoją tożsamość, skontaktuj się telefonicznie z Obsługą klienta pod numerem 00800 200 90 200 (połączenie bezpłatne) w godz. 08:00 - 18:00 7 dni w tygodniu i podaj ten kod zabezpieczający: 11893926017Po potwierdzeniu swojej tożsamości przejdź do następnego kroku.Dowiedz się więcej, w jaki sposób potwierdzenie swojej tożsamości  pomaga w zachowaniu bezpieczeństwa Twojego konta.



Nie  można  sie  dodzwonić  na podany  telefon  -  automat  mowi  zadzwoń  poźniej. Napisałam  o  tym  do  ''KONTAKT  Z  EBAY'' -  oraz  w  ''Centrum  odp ''  -  i  czekam  i  nie  ma poprawy. Dalej jest  blokada  wystawiania nowych  aukcji.


CO  MAM  ZROBIĆ  ???????

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź