anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, mam problem z wystawieniem przedmiotu

Witam, mam problem z wystawieniem przedmiotu, pokazuje mi sie taki komunikat i nie bardzo wiem o co w nim chodzi...czy dobrze rozumiem, mam czekac az zostanie zweryfikowane moje konto, ze musze rowniez zrobic jakis wstepny przelew...prosze o pomoc

Twoje konto nie zostało utworzone
Twoje konto eBay nie zostało jeszcze uaktywnione. Konto jest niedostępne, dopóki nie zostanie na nim po raz pierwszy zaksięgowane rzeczywiste obciążenie lub uznanie, niezależnie od tego, kiedy został wypełniony formularz tworzenia konta. Ta wiadomość potwierdza, że w tym momencie nie masz dodatniego ani ujemnego salda na koncie.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Witam, mam problem z wystawieniem przedmiotu

Wspolczuje ale ja tez nie rozumiem co probuja zakomunikowac.. 

 

 

Nie bylem orlem z j.polskiego ale to zdanie to jest jakies pokrecone

 

"Konto jest niedostępne, dopóki nie zostanie na nim po raz pierwszy zaksięgowane rzeczywiste obciążenie lub uznanie, niezależnie od tego, kiedy został wypełniony formularz tworzenia konta"

 

Pytanie dla ekonomistow: co to jest rzeczywiste a co nierzeczywiste obciazenie bo dla przcietnego Polaka taka terminologia, mowiac delikatnie, to kociokwik

 

Jest to zdanie zlozone - tak pamietam, ale w zdaniu pdrzednym to brakuje podmiotu - tak sadze. Moze mnie ktos oswietli bo do szkoly chodzilem dziesiat lat temu a jezyk ewoluuje. Nie dziwie sie ze tak trudno dogagac sie rzadowi z narodem jesli jezyk tak ewoluowal ze stal sie niezrozumialy

 

Albo ja musze isc na polski ponownie albo niech Ebay zatrudni kogos ze znajomoscia jezyka ojczystego. Polonisci sa bezrobotni a tu ktos przynosi wstyd

**************************************
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź