Wysyłka
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zakup Pierwszy raz.

Witam wszystkich już doświadczonych użytkowników ebay  Mam do was kochani pytanie.Planuje pierwszy raz w życiu kupić pewny przedmiot na ebay ale mam ogromnego stracha. Podam wam link do przedmiotu i zapytam pare rzeczy. http://www.ebay.co.uk/itm/Ass...

gdzie jest moja paczka?

tak jak w temacie mam pytanie tego typu, dostałem nr przesyłki ale w żaden sposób nie mogę sprawdzić jej statusu morze ktoś mi pomóc? RA417586078CN:_|

gdzie jest moja paczka?

tak jak w temacie mam pytanie tego typu, dostałem nr przesyłki ale w żaden sposób nie mogę sprawdzić jej statusu morze ktoś mi pomóc? RA417586078CN:_|

gdzie jest moja paczka?

tak jak w temacie mam pytanie tego typu, dostałem nr przesyłki ale w żaden sposób nie mogę sprawdzić jej statusu morze ktoś mi pomóc? RA417586078CN:_|

Najtańsza Forma wysyłki do USA?

Witam chciałbym troche posprzedawać na ebayu i troche powysyłać do stanów. Przedmioty wysyłki mieszczą się w kopercie takiej 15/30 cm i ważą ok 0,2 kg. Niestety gdy dzisiaj wyszukiwałem firmy, za pośrednictwek których mogłbym wysłać towar okazało się...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 630 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

WYSYŁKA

Witam Sprzedający nie oferuje wysyłki do europy! Jego f-ma sprzedaje w niemczech ja jestem w polsce. Może jest na to jakiś sposób? Poradźcie coś!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 109 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie otrzymałam przedmiotu, a sprzedawca się nie odzywa !

Witam ! Moja córka znalazła na ebayu iPhone'a, za którego mąż zapłacił przelewem w czwartek. Sprzedawca miał sie odezwać następnego dnia, ale tego nie zrobil. Potem nie odbierał telefonów, a gdy odebrał, obiecał wysłać email z potwierdzeniem wysyłki,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 226 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Singpost

Witam, Przesyłka została wysłana do mnie za pośrednictwem Singpost. Otrzymałam od sprzedawcy numer przesyłki i minęły już 3 dni od jej wysłania, a w serwisie Singpost nadal nie pojawia się żadna informacja o paczce. Gdy wpisuję numer przesyłki, pojaw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 168 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

rodzaj wysyłki do UK

Witam serdecznie, jestem nowicjuszem na eBayu i na PayPalu. Potrzebuję informacji na temat wysyłki przedmiotu do UK zamierzam wystawiać na ebay.co.uk.ustawiając opcję na cały świat. Otóż, zakładając, że dany przedmiot się sprzeda, to co dalej? słysza...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 165 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana kosztu wysyłki, zmiana adresu.

Witam Mam problem związany ze zmianą kosztów wysyłki. Dostałam od sprzedającego z UK fakturę z ceną za przesyłkę do UK. Prosiłam o wysłanie mi poprawionej faktury, gdzie koszt wysyłki będzie do Polski, jednak sprzedawna odpowiedział, że on nie ma obo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 380 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do Stanów Zjednoczonych USA

Witam. Otóż problem zaczął się jak dostałem takiego maila od użytkownika ebaya: Should I win a bid, how much is shipping to New York State, United States? Should I win more than one bid, is there any discount of combined shipping cost? What is the ac...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13437 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka z UK...

Witam, słabo znam inglisz, wiec nie umiem sie doczytac. Kupilem u goscia z Anglii 4 przedmioty. Pod kazda aukcja widniala cena wysylki (4,5 funta do polski) Po czym wygrywam aukcje i mam do zaplaty 16 funtow za wysylke minus 5 funtow za zakupy wielop...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 488 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

tania wysłka paczek do UE

Wiatm mogę pomóc w wysyłaniu paczek do UE. Faktury Vat. Więcej informacji na email gucia654@interia.pl

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 185 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czas przesyłki z usa

kupiłem przerzutke rowerową rivala z usa na jakieś 35$ została wysłana 19 grudnia i nic do tej pory ile moge jeszcze czekać ,niedługo wznowienie sezonu a ja nie mam na czym jeździć ,kiedy się mogę w ogóle jej spodziewać wiem że okres świąt itp ale ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 549 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania