Czy do firmowego konta ebay.de mogę podpiąć dowolne konto paypal?

Witam, mam następujący problem. 

Załóżyłem konto firmowe na ebay.de , firma jest sp. z o.o. z oddziałem w niemczech.

Chciałbym wystawiac na tym koncie produkty ze sklepu internetowego który jest zarejestrowany na jednosobową działalność.

W praktyce miałoby to wyglądać tak, że sp z o o zajmuje się jedynie obsługą sprzedaży ( telefony, emaile itp td ) a sama sprzedaż następuje przez jednoosobowa działalność.

 

Problem jest w tym, że wszystkie wpłaty musiały by być dokonywane na konta firmowe jednoosobowej działalności. Pytanie jest takie czy do konta firmowego założonego na sp zoo mogę dodać paypal zarejestrowany na jednoosobową działalność? lub jaki swój prywatny który nie ma nic wspólnego z kontem? 

czy jest to jakiś problem?

 

Faktury kosztowe z ebay były by fakturowane na działalność. Generalnie jest to trochę pogmatwane ale na dzień dzisiejszy musze korzystać z obu firm. 

 

Proszę o pomoc.

pozdrawiam

Pokaż cały temat

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem ale mozesz podpiac kazde konto Paypal do ebay. Podajesz Ebay tylko adres email na ktory maja mbyc wplaty a jaki jest to Paypal to Ebay nie wnika.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay