Czy do firmowego konta ebay.de mogę podpiąć dowolne konto paypal?

Witam, mam następujący problem. 

Załóżyłem konto firmowe na ebay.de , firma jest sp. z o.o. z oddziałem w niemczech.

Chciałbym wystawiac na tym koncie produkty ze sklepu internetowego który jest zarejestrowany na jednosobową działalność.

W praktyce miałoby to wyglądać tak, że sp z o o zajmuje się jedynie obsługą sprzedaży ( telefony, emaile itp td ) a sama sprzedaż następuje przez jednoosobowa działalność.

 

Problem jest w tym, że wszystkie wpłaty musiały by być dokonywane na konta firmowe jednoosobowej działalności. Pytanie jest takie czy do konta firmowego założonego na sp zoo mogę dodać paypal zarejestrowany na jednoosobową działalność? lub jaki swój prywatny który nie ma nic wspólnego z kontem? 

czy jest to jakiś problem?

 

Faktury kosztowe z ebay były by fakturowane na działalność. Generalnie jest to trochę pogmatwane ale na dzień dzisiejszy musze korzystać z obu firm. 

 

Proszę o pomoc.

pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem ale mozesz podpiac kazde konto Paypal do ebay. Podajesz Ebay tylko adres email na ktory maja mbyc wplaty a jaki jest to Paypal to Ebay nie wnika.

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

Aha, i mozesz ten email zawsze zmienic permanentnie lub indywidualnie, przy wystawianiu kazdej aukcji czyli mozesz miec pewne aukcje z ktorych wplaty beda dokonywane na jedno konto Paypal  a inne aukcje na inne konto Paypal.

Troche to jak napisałes nagmatwane ale nie rozumiem jednego, jesli jesteś juz zarejestrowany jak firma w DE i masz konto PayPal podpiete to w czym problem? Oni i tak weryfikuja po danych firmowych, prywatnego raczej nie podepniesz bo jest to firma. Jedyne co możesz sobie zrobic to płatność jako przelew bankowy na dane np. firmy jednoosobowej dajmy na to jeżeli masz konto w PL ale jesli masz już firme-oddział w DE czyli siedzibę masz na terenie DE to załozyc w niemieckim banku konto podajesz go do PayPal-a do weryfikacji,płatności masz w Euro bez przewalutowania gdzie można jak wiemy zaoszczędzić a z tego konta przelew kwot robisz do PL na konto EUR i wypłacasz sobie w walucie. Nie wiem czy o to ci chodziło,pozdrawiam

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay