Kupujacy zada zwrotu pieniedzy

angelikaa08
Użytkownik

Witam.

Mam taki problem poniewaz kupujacy zarzadal odemnie zwrotu pieniedzy za sprzedany towar. Podczas aukcjii mialem wszystko opisane i dodane zdiecia, jednakze w opsie nie byl opisany kolor towaru. Wedlug mnie na zdieciach spodnie ktore sprzedalem byly biale lecz klient myslal ze sa szare i je kupil. Teraz rozpaczal spor ze mna i rzada zwrotu kasy poniewaz nie odpowiada mu kolor. Nawet nie zadal zadnego pytania podczas trwania aukcji. W opcjach tej aukcji mialem zaznaczone rowniez ze nie przyjmuje zwrotow. Zaznaczam ze byla to aukcja a nie KUP TERAZ. I teraz pytanie : po ktorej stronie lezy wina i czy musze jej oddac pieniadze ? W jaki sposob moge sie bronic jesli wina lezy po stronie kupujacego ?

Z Gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Pokaż cały temat

rozumiem, ze kupujacy towear dostal i otworzyl sprawe o przedmiot niezgodny z opisem, tak?

 

jesli tak, to gdzie w opisie byla mowa o kolorze spodni? jesli takowej info nie bylo, to jak przedmiot moze byc niezgodny z opisem...? no chyba, ze za opis uznamy takze zdjecie, ktore nie zawsze do konca jasno prezentuje wszystkie cechy towaru

 

tak czy owak, mozesz albo przychylic sie do prosby kupujacego lub poczekac na wynik sprawy gdy kupujacy eskaluje ja do poziomu roszczenia

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay