prośba o dokładne tłumaczenie i poradę co dalej z tym zrobić??????

ciag dalszy serialu o supersprzedwcy z USA

dziś rano dostałam od niej maila i mam  ogromną prośbę o superdokladne przetłumaczenie, wazne jest kazde słowo

 

"after being a tthe post office for four hours, they brought me out a lost and found book and i have located every one of your packages except the kirss one. i had cancelled the label because of the shipping with yours and they claimed they sent it back to me and it could take 60 days. regardless i finally have located your items along with two other people that i send to poland. i need to change my name on it or use a different address, which i will now. do you want me to send out or would you like a full refund. i will do whatever you prefer. thanks
"

ja zrozumiałam, ze odnalezli slady tych przesyłek , teraz tak, ona pisze ze nie odnalazła sie przesyłka z konta krisss, to jest ta którą ona wysłąła 2 miesiące temu, wysłałą duplikat zakupów i ja zamknełam spór o tę wysyłkę

teraz dalej, te dwie najnowsze o które ja pytałam to w koncu ona ma teraz czy jeszcze nie i dopiero bedzie miec? czy ja dobrze zroumiałam, ze ona znalazłą te rzeczy miedzy wysyłkami do i dwóch nnych Polaków? czy ona ma je juz teraz w rece  czy nie? ta odklejona etykietka to z których wysyłek?tej która sie nie odnalazła?i ten adres który musi zmienic to czyj adres? jej? mój? w sumie jakos zakręcona ta wypowiedz, mój ang nie jest chyba wystarczajacy:(

co radzicie mi zrobic? powiem szczerze, ze ja sama nie wiem co mam zrobic, w tych dwóch ostanich wysyłkach były fajne rzeczy, nawet jak ona odda mi kasę drugich takich nie kupię bo ona ma najwiekszy asortyment tych ciuchów na ebayu, z drugiej strony jaką mam gwarancję ze nawet jesli wysle to one znowu dojdą, ale te ciuszki sa takie fajne:)

co mam zrobic?

Pokaż cały temat

dzieki, tez tak to w sumie  naokrągłoprzetłumaczyłam ale całosc w sumie jest mało czytelna i dokładna , ta kobieta zawsze tak pisze naokragło niestety, uzywa skrótów myslowych i potem ja sie zastanawiam o co biega

przemyslałam sprawę i wysłałam jej  własnie  maila o zwrot całej kasy, jakos tak kręci ta baba ze boje sie ze nawet jesli wysle to znowu zniknie gdzies w odmętach amerykanskiej poczty

zobaczę co odpisze , na otwarcie sporu mam jeszcze czas do 24 kwietnia jak sie nie wyrobi ze zrotem otworze spór

zastanawia mnie u niej jedno, kobieta ma ponad 9 tys komentarzy i tylko 3 negatywy i 10 neutrali, albo jest w miare uczciwa i tak sie przytrafiło na tej poczcie ale czemu padło az 3 razy na mnie? rachunek prawdopodobienstwa mówi ze to podejrzane  albo jest sprytna kombinatorka i żeruje tylko na początkujących?

 

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań