Wysyłka z Włoch

Witam!
Zakupiłem we Włoszech (przez ebay) przedmiot. Duża cena ogólnie, ale adekwatna do wartości. Nie o to chodzi w każdym bądź razie.

Sprzedający "wysłał"  przesyłkę w czwartek 16 września. Za przesyłkę zapłaciłem 20 Euro, dostałem numer nadania, ale sprawdzając ją na stronie włoskiej poczty wyskakuje informacja, że nie ma jeszcze informacji o mojej przesyłce. Dlaczego tak jest?

Wiecie może kto przejmuje tą przesyłkę w Polsce?

 

Z góry dzieki!

Pokaż cały temat

Witam i sorki ale się podłączę czy ktoś wie jaki przewoźnik obsługuje przesyłki z włoch rojal mail obsługuje gls a włoskie podobno kilku chodzi mi o te zaczynające się na ZC i ZA poczta polska nic nie wie gls mówią ze dostarczają ale nie ZC ups mówi że to zależy a OPEK chce jakiegoś polskiego numeru przesyłki czy ktoś wie dokładnie kto to dostarcza, problem jest taki że nie mają nr telefonu i jak kurier przyjeżdża i nie zastanie nikogo w domu to jedzie z powrotem i zwraca ją do nadawcy po kilku tygodniach i tyle jedyne wyjście to wiedzieć kto dostarcza i tam zadzwonić już tak miałem kilkukrotnie z Royal Mail z góry wielkie dzięki

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay