List po szwedzku do Szwecji

Witam,

mam prośbę, czy ktoś może mi pomóc napisać list do Szweda, bo po angielsku jakoś nie możemy sie porozumieć. Wysłałam przesyłkę, która 17 czerwca opuściła granice Polski (wiem to z monitoringu PP) do dziś kontrahent twierdzi, że jej nie otrzymał ale co najgorsze teraz prosi aby mu wysłać ją pod inny adres.

Dziwi mnie to bo otrzymał skan dowodu nadania, zrzut strony z monitoringu  i doskonale powinien wiedzieć że przesyłka została dawno temu nadana na adres, który podał eBay i tam gdzie on wtedy chciał. Dostał już też ode mnie kilka maili z wyjasnieniami i z prośbą aby sprawdził w swoim urzędzie pocztowym - ale mam wrażenie, że nie za bardzo rozumie język angielski (chyba to jakiś starszy człowiek). Może po szwedzku jakoś się z nim porozumiem ? :-)))

Przesyłka była priorytetowa, wartościowa (1000 PLN), więc już dawno powinien ją otrzymać. W miedzyczasie dotarły moje przesyłki do Irlandii czy Niemiec a tu też  nie jest daleko.

Pokaż cały temat

Wysyłamy zawsze na adres jaki mamy w powiadomieniu paypal o otrzymaniu płatności.

prośbe o przetłumaczenie zamieśc na forum tłumaczeń

http://community.ebay.pl/forum/Tłumaczenia/600000009

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay