Co trzeba ustawić w komputerze by ebay działał jak trzeba?

Witam.

Postanowiłem aktywować swoje konto na ebay i to był mój bład. Korzystanie z serwisu uniemożliwiają mi dwie rzeczy:

- niemal każdorazowo muszę weryfikować swoją tożsamość (wistawienie aukcji czy jej edycja)

- opcje automatycznej weryfikacji nie działają

 

Z oddzwanania nie mogę skorzystać gdyż nie mam telefonu stacjonarnego (ebay nie wynalazł jeszcze SMS) a weryfikacja poprzez pytania nie działa "no nie". Nawiasem mówiąc weryfikacja karty kredytowej też nie zadziałała.

 

Pytanie moje brzmi, czy trzeba jakieś specjalne ustawienia w przeglądarce zrobić, żeby ebay poprawnie reagował na wypełnione formularze?

 

Przy okazji: czy da się w formularzu wystawiania aukcj da się zmienić walutę i  język?

Pokaż cały temat

Wyskakuje taka informacja.....:

 

W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową. Informacje o dostępnych formach płatności znajdziesz na stronie Mój eBay > Konto sprzedającego.

 

Wystawiam aukcje na ebay.de ale place w zl faktury ebay.

 

 

Chyba źle napisalam, mialam na mysli karte bankomatowa (pierwsza weryfikacja byla rowniez przez ta karte do bankomatu)

 

 

 

A sie okazuje ze bezplatna infolinia do ebay jest platna mimo ze to wiadomosc automatyczna ze nie moga teraz odebrac mojej rozmowy... troche juz zaplacilam.

 

 

Co robić? 😞

Dziękuję za odpowiedź i proszę o kolejną....

 

 

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay