Co trzeba ustawić w komputerze by ebay działał jak trzeba?

Witam.

Postanowiłem aktywować swoje konto na ebay i to był mój bład. Korzystanie z serwisu uniemożliwiają mi dwie rzeczy:

- niemal każdorazowo muszę weryfikować swoją tożsamość (wistawienie aukcji czy jej edycja)

- opcje automatycznej weryfikacji nie działają

 

Z oddzwanania nie mogę skorzystać gdyż nie mam telefonu stacjonarnego (ebay nie wynalazł jeszcze SMS) a weryfikacja poprzez pytania nie działa "no nie". Nawiasem mówiąc weryfikacja karty kredytowej też nie zadziałała.

 

Pytanie moje brzmi, czy trzeba jakieś specjalne ustawienia w przeglądarce zrobić, żeby ebay poprawnie reagował na wypełnione formularze?

 

Przy okazji: czy da się w formularzu wystawiania aukcj da się zmienić walutę i  język?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

Wyskakuje taka informacja.....:

 

W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową. Informacje o dostępnych formach płatności znajdziesz na stronie Mój eBay > Konto sprzedającego.

 

Wystawiam aukcje na ebay.de ale place w zl faktury ebay.

 

 

Chyba źle napisalam, mialam na mysli karte bankomatowa (pierwsza weryfikacja byla rowniez przez ta karte do bankomatu)

 

 

 

A sie okazuje ze bezplatna infolinia do ebay jest platna mimo ze to wiadomosc automatyczna ze nie moga teraz odebrac mojej rozmowy... troche juz zaplacilam.

 

 

Co robić? 😞

Dziękuję za odpowiedź i proszę o kolejną....

 

 

Mam ten sam problem.. nie mogę wystawić aukcji mimo, że od pół roku wystawiam z tego samego komputera....dodzwonic sie tam nie moge, kaza mi oddzwonic pozniej. Pisalam do nich 4 maile pod roznymi dziedzinami pytań i od 2 dni nic. Nie wiem juz co mam robic. Usunelam te cisateczka i pliki internetowe ale nic nie dalo. pomocy. moze jakos karta kredytowa mozna? tylko jak? bo jedyna opcja jaka mi wyskakuje to zebym zadzwonila lub oni ale ta druga niemozliwa bo przekroczylam niby ilosc prob-mimo ze nigdy do mnie nie zadzwonili.....

Wyczysc ciasteczka i pliki internetowe.

 

Napisz do Ebay przez formularz:

http://pages.ebay.pl/help/contact_us/_base/index.html?Contactus=Kontakt+z+nami

 

opisz dokladnie i przejrzyscie swoj problem.

 

Bedzie latwiej gdy zdobedziesz nieco komentarzy.

 

nie mozna zmienic ani waluty ani jezyka. Ebay w kazdym kraju posluguje sie rodzima waluta i jezykiem

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay